Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én egy 18 éves fiu vagyok,...

Én egy 18 éves fiu vagyok, aki még szüz. El szeretném vesziteni, de nem tudom, hogy kivel?

Figyelt kérdés
A suliba jár egy csaj akinem szimpatikus vagyok, de nem tudom mit tegyek. A buszon beszélgettem egy nálam 2 évvel fiatalabb csajal nagyon aranyos meg minden. Ismerjem meg közelebröl szerintetek?
2009. nov. 29. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
várj ha jól értem,te most hirtelen elhatározásodtól új tűzben égve dugópajtit keresel?jesszusom!szegényke:)Haverkodj a csajjal,de elne mond neki mit akarsz:)Drukkolok 17/L
2009. nov. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
64%
Na ez igen..Arra kell lány, hogy elveszítsd a szüzességed? Keress fel egy útszélit..Az majd díjazza az ötletet..16/L
2009. nov. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, tévedsz. A srácnak kell díjaznia az útszélit az aktus után ;)
2009. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ez sokakat nyomaszt. De jó úton haladsz. ismerkedni kell.
2009. nov. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Szia!!Szerintem azal lenne jó elveszitened akit szeretsz....Elöszzör találd meg szerintem...



üdv..

2009. nov. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

pfff na ekkora állatok is léteznek?

nem egy pasit tudok mondani aki 20-25 közötti és szűz.

szntem inkább keress egy olyan csajt akibe szerelmes vagy/leszel és akkor vele.

L/16

2009. nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem nem kell elsietni a dolgokat!"!attól ,mert 18 éves vagy ,s még szüz az nem azt jelenti ,hogy most muszáj minél hamarabb elveszíteni!!!Ès szerintem az sem szép dolog ,hogy kihasználj 1 lányt csak ezért!!ha tetszetek 1 mának s összejössztök és jól megértitek 1 mást akkor semmi gonnd!!!de ha csa arra kell ,hogy elveszitsd a szüzességed akkor tényleg keress 1 könnyü vérü nöt!!!
2009. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ne egy konyuveru not keress. Az egesz csak attol fugg, hogy te mennyire vagy romantikus alkat. Ha nagyon akkor olyannal fekudj le akit szeretsz, hanem akkor keress magadnak egy tapasztalt not akitol meg tanulhatsz is(a nonek nem utszelinek kell lennie!)
2009. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Komolytalanok. És ha bele szeret valamelyikbe? Nem tudom ti hogy vagytok vele de ismerkedésnél még nem lesz szerelmes senki :D És ez még nem azt jelenti hogy elsö nap ágyba bujnak. Mert a lányt se ismeritek. Ha ö nem akarja akkor tök mindegy hogy ki mikor akar sexelni. nem de???? Csak ismerkedj csajokkal akik tetszenek neked. És csak össze jön.
2009. dec. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ha ha ha ha ..... LOL
2010. máj. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!