Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogyha egy...

Miért van az, hogyha egy nővel beszélgetek és megtudja, hogy 42 évesen még szűz vagyok rögtön elveszti az érdeklődést irántam?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 11:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Márpedig 42 évesen nagyon nem lesz más választásod, ha nem akarsz b+szatlanul meghalni. De most komolyan: nincs (jó) nő, aki ne fogadná abszolút gyanakvással a tényt, hogy 42 évesen még szűz vagy. Már 20 évesen is ezzel a 22-es csapdájával kell küzdenie egy férfinek, nemhogy kétszer annyi idősen.


Nincs abban semmi rossz, keresni egy normális, színvonalas fizetős lányt, akivel megtanulod. Vannak, akik külön hirdetik is, hogy vállalják a szüzességelvételt. Szerintem még külön élvezni is fogja, hogy egy 42 évesnek veheti el.

2014. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,de meg szeretném őrizni az anonimitásomat.A nőknél valóban egy nulla vagyok,de egy egész sikeres írói pálya áll mögöttem.Ha képet küldenék félő lenne,hogy fel ismernél.
2014. jan. 8. 11:21
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
8-as, úgy látom remekül kiragadtad a lényeget...
2014. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Mert nem érdeklődik irántad. A szex fontos egy kapcsolatban, de az sem fog rendesen működni, ha nincs mögötte érzelem. Aki emiatt elhajt, annak amúgy sem voltál zsánere. Nem kell hazudni, de szerintem nem is kell ezzel kezdeni egy beszélgetést.
2014. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

4-es, azért ne essünk át a ló túloldalára sem :D

A 42 már igen is az a korhatár, aminél az ember teljesen jogosan elgondolkodik, hogy mi baj lehet a másikkal, hogy eddig húzta.

Mondom ezt totál visszafogott, konzervatív lányként, és nem 14 évesen veszítettem el a szüzességem, hanem 21 évesen, az első (és utolsó, remélem) szerelmemmel, vagyis nem lehet azt mondani, hogy elkapkodtam a dolgot.

De a 42!!! igen is furcsa, és ha a kérdező még rosszul is tálalja a dolgot (és feszeng miatta pl., bizonytalan hatást keltve), akkor nem csoda, ha elijeszti a nőket.

2014. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok egy Leonardo Dicaprio sajnos meg nem is vagyok kigyúrva"

De hát az ég szerelmére! Millió meg egy olyan 30-as, 40-es férfit ismerek, akik nem Leonardo Dicaprio-k és nincsenek kigyúrva, ráadásul még nem is a felső tízezer tagjai, mégis boldog párkapcsolatban élnek! Tuti nem ez lehet a legfőbb gond. Az én előző párom pl. alacsony volt, kövér és egyáltalán nem lehetett egy férfiszépségnek nevezni, mégis teljesen magába tudott bolondítani, pedig voltak izmosabb, helyesebb udvarlóim is.

35/N

2014. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
engem 16 évesen lekoptatott egy 14 éves lány, mondván, hogy nem akar az első lenni. itt jöttem rá, hogy HAZUDNI KELL! De szerintem kamu a kérdés. Anyegin hozzád képest kezdő. Már ami a lehetőségek elszalasztását illeti. Bár én 30 vagyok és ugyanott tartok mint te. De szerintem, ha tényleg egy 42 éves író lennél, akkor tudnád, hogy hazudni kell. Nem csak ebben, hanem mindenben.
2014. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ja, hát végül is az írás is fikció. :)
2014. jan. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

13as köszi.igyekeztem.a 8-as

.:)

2014. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Költőnő? ***** válasza:

hát... kb minden hszt (egy két kivétellel) igaznak érzek.

Nem akarlak megbántani, de ezt 42 évesen nem lehet CSAK a külsőségekre fogni.

Ne haragudj, de a Te korosztályodban a nők X elrontott kapcsolattal a hátuk mögött nem akarnak a miérteken gondolkozni.

Maga a puszta tény nem feltétlen egészséges ennyi idősen és egy sokat csalódott nőnek épp elég is.

2014. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!