Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikortól számít valaki hivatal...

Mikortól számít valaki hivatalosan is nem szűznek?

Figyelt kérdés
szeretkeztem egy lánnyal gumi nélkül,de nem élveztem bele,előtte kihúztam.szóval akkor már vehetem úgy,hogy nem vagyok az?

2014. jan. 12. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aztaqrvaéletbe. Minek szexelsz, ha azt sem tudod, hogy mi aZ?
2014. jan. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már akkor nem voltál az amikor bedugtad. De tényleg olyan fontos ez vagy oklevelet akarsz róla csináltatni és nem vagy biztos abban hiteles-e?
2014. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz, már nem vagy az. :D
2014. jan. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szűz már nem vagy, viszont lehet, hogy apa leszel :)
2014. jan. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De miért lennék apa,nem élveztem bele.De nem gond nekem ha ne adj isten mégis az lesz.Tegnap este egy buliban ismertem meg azelőtt életemben nem láttam.Nem tudja a teljes nevemet lakcímemet és a munkahelyemet se
2014. jan. 12. 12:19
 6/9 A kérdező kommentje:
és mielött bunkónak hinnétekő nyomult rám és ő hivott fel magához
2014. jan. 12. 12:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Már nem vagy szűz.

Viszont miért is ne lehetnél apuka?

Hallottál már az előváladékban lévő életképes spermákról? Na, abból is lehetnek gyerekek.

Ha megszakítással szexel valaki, akkor sokkal kisebb az esélye a terhességnek, mintha beleélveztek volna a nőbe, de sokkal nagyobb az esélye a terhességnek, mintha normálisan, az elejétől fogva védekeztek volna.

Akkor szerinted miért írták, hogy lehetsz apuka is???

Ezért.:)

Szóval gratula, hogy neked az számít, hogy szűz vagy-e vagy sem, de a felelősségteljesség luxus!

2014. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még azt tenném hozzá, hogy máskor azért ne szexelj óvszer nélkül mindenféle lányokkal. Még a végén összeszedsz valami nemi betegséget.


De hogy a kérdésre válaszoljak. Hivatalosan sem vagy már szűz :D (azért az Okmányirodába elmennék mielőtt elmondom bárkinek, biztos ami biztos, még a végén nem lesz érvényes a magyar jogszabálynak megfelelően) xD

2014. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1: nem vagy szűz, nyugi.

2: lehetsz apa. Nézz utána, ha nem hiszed el.

3: férfi vagyok, de az ilyen sz*rháziságot utálom. Mi az, hogy nem tudja a nevem, lakcímem, tel. számom? Amúgy rá tudnak jönni, hogy ki az apa, csak hosszú idő és attól, hogy ő invitált fel, neki fognak hinni, ha megtartja a gyereket.

És igen, biztos, hogy nem vagy szűz és még nem biztos, hogy apa leszel.

2014. jan. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!