Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha menstruáció alatt történik...

Ha menstruáció alatt történik meg az első együttlét, jobban fájhat a szüzesség elvesztése? Lehetnek egyéb negatív következményei?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fájdalomhoz nincs sok köze, viszont arra érdemes figyelni, hogy MINDENKÉPPEN védekezzetek, mert 1, tévhit, hogy nem lehetsz terhes 2, sokkal nagyobb az esélye a fertőzéseknek, mert olyankor nyitva a méhszáj.


Amúgy ha megfogadsz egy tanácsot: inkább várjátok ki azt a pár napot, nem túl meghitt első alkalom, hogy minden csurom vér lesz.

2014. jan. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már megtörtént, persze védekeztünk, a vérrel nem volt probléma, nem is hagyott nyomot. Viszont a behatolás nagyon fájdalmas volt, elsőre nem is sikerült, illetve nem élveztem az egészet. Remélem csak az volt az oka hogy nagyon szűk voltam, és nem a menstruáció befolyásolta ezt.
2014. jan. 12. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja értem :) Semmi köze nem volt a menstruációhoz szerintem, nagyon sokaknak fáj az első, és nem tudják emiatt igazából élvezni. Ez változni fog, ne aggódj :)
2014. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem fáj jobban.
2014. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sergio2 válasza:
50%
14:32-kor tetted fel a kérdést, 14:47-kor pedig már vissza is írtál, hogy "már megvolt". Szép kis együttlét lehetett.
2014. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó, gondolkodj. gondolom, megtörtént az esemény, fájt neki, s ezért tette fel a kérdést.
2014. jan. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!