Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek elmondjam neki...

Szerintetek elmondjam neki hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, lett egy barátnőm aki már nem szűz. én meg még az vagyok. szerintetek elmondjam neki? Lányok ti örülnétek ha szűz sráccal kerülnétek össze?
2014. jan. 12. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg úgyis kiderül. Szerintem ne rohand le rögtön ezzel, hanem várjál amíg eljuttok oda, hogy már tervezitek a szexet. Akkor már elmondhatod neki.
2014. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Felesleges. Majd az első után, illetve ha szóbakerül előtte.
2014. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen mondd el, mert elsőre úgyis bénázni fogsz
2014. jan. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor mond el amikor már szó lessz arról hogy lefeküdnétek addig fölösleges
2014. jan. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A fiúk általában örülnek, h a csajnak nincs összehasonlítási alapja, szóval ha a kapcsolat megérett rá és kezdeményezne, te nyugodtan elmondhatod neki!
2014. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mondd el, ha ott tartotok. Így ö is tudja, mire számítson, és te sem izgulsz majd annyira közben.
2014. jan. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ujjazás meg nyalást már nem egyszer csináltam, szóval az előjátékon annyira nem izgulok, csak utána.. izgulós típus vagyok és félek hogy nem fog felállni ha beidegelem magam.
2014. jan. 12. 23:25
 8/13 PearlDiver ***** válasza:
Egyértelmű, mondd el neki és kérd meg, hogy tanítson meg mindenre, amit tud :) Szerintem azt fogja mondani, hogy "jaj de cuki vagy" :)
2014. jan. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
bízom benne. köszönöm a választ! :)
2014. jan. 13. 00:06
 10/13 anonim ***** válasza:
attól is függ, hogy mennyire tapasztalt a lány...
2014. jan. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!