Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szuzessegem elveszitese. Mire...

Szuzessegem elveszitese. Mire szamitsak?

Figyelt kérdés
Lefogok fekudni hamarosan a parommal. O mar nem szuz es 20 eves. O biztos tudja mi lesz a legjobb nekem , de en erdeklodom mert kivancsi vagyok. Nem felek, de kozben meg is. :D Milyen pozokat ajanlatok elsore? Tippek, stb?! Koszii elore! 17/L

2014. jan. 13. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Misszionárius első alkalomra.
2014. jan. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1: Az milyen? soha nem hallottam még ezt a kifejezést
2014. jan. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi extra nincsen a szüzesség elvesztésében.. Minden folyik ugyanúgy tovább. Abból, hogy mennyire próbál neked "segíteni" a párod, tehát, hogy a legkevésbé fájjon, hogy óvatos-e, na abból elég sokat le lehet szűrni, hogy mennyire gondol rád komolyan, és mennyire tisztel.
2014. jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2. Nem nehéz rákeresni : )
2014. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszi :)

Tapasztalatok? (:

2014. jan. 13. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, hogy irányítson és ne másoktól várj pózokra vonatkozó tanácsokat. Illetve csináld mindig azt, ami jólesik neked, vagy látod, hogy jólesik neki (ideális esetben mindkettő teljesül).
2014. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mire számíts? Ez partnertől függ, meg persze tőled. Amire ne számíts: nagy durranásra. Az első szex a társadalmi közhiedelemmel ellentétben nem egy nagy, világmegváltó élmény a nők számára. Persze lehet élvezetes, lehet kevésbé az, lehet kellemetlen is, de nem fog befolyásolni semmiben.

Minden más pedig kettőtökön múlik.

A legfontosabb az, hogy minél kevésbé izgulj. Az adrenalin, izgalom hatására az enyhe kellemetlenség, amit feltételezhetően tapasztalni fogsz, megjelenhet fájdalom formájában. Eleinte lehet lesz egy kis kellemetlen, feszítő érzés, ami azért lesz, mert az izmaid nincsenek még hozzászokva hogy ilyesféle feszültségnek, nyomásnak, tágításnak legyenek kitéve. Ez igen hamar elmúlik, és onnantól kezdve élvezetes is lehet a dolog.

Fontos, hogy kellően hosszú legyen az előjáték, és elég nedves legyél. A barátod rá is segíthet az ujjaival kicsit tágítani és izgatni a vaginát.

A barátod lassan tegye be a péniszét - ez mondjuk általában alapból elvárható dolog lenne. És hallgassatok, egymásra, nyugodtan mondd meg neki, ha valami kellemetlen, ha valami kellemes, vagy hogy szerinted hogyan lenne jobb.

Innentől kezdve pedig csak élvezni kell.

Elsőre szerintem a misszionárius az egyik legjobb. Neked kényelmes, lefekszel, pl. egy kisebb párnát is rakhattok a feneked alá, hogy könnyebben becsússzon a pénisz, és a barátod pedig lassan hatol be, ha valami fáj, zavar, akkor te azt élőszóval közölni tudod.

A lovagló sem rossz, mert ott meg te ereszkedsz rá úgy, olyan tempóban a péniszre, ahogy neked kényelmes.

2014. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!