Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése, első...

Szüzesség elvesztése, első alkalom. Lányok féltetek tőle? Ha igen, hogy győztétek le? Mikor éreztétek rá készen magatokat? Mennyi idő ismeretség/járás után feküdtetek le?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok! Köszönöm!
2014. jan. 17. 16:26
 1/9 PearlDiver ***** válasza:
100%

Bocs hogy belekontárkodom.

Ha félsz tőle, nem állsz készen rá, ne erőltesd. Nem legyőzni kell, hanem várni vele addig, amíg olyan srácot találsz akivel szeretitek egymást, már stabil kapcsolatban vagytok egy ideje (mondjuk legalább fél éve) és egyáltalán nem tartasz tőle.

Hidd el, ha készen állsz rá akkor nem lesznek már ilyen kérdéseid!

Vedd komolyan, nem gyerekjáték!

24F

2014. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha félsz,kérd meg a fiút,hogy a popsidba tegye.
2014. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kiváncsiságól kérdeztem. Valójában attól félek h nem leszek elég "jó" Neki az ágyban... Vagy hogy nem fogok tudni ellazulni... Pedig szeretem, és nincs baj a kapcsolatunkkal...
2014. jan. 17. 16:48
 4/9 anonim válasza:
76%
Ha ettől félsz, akkor még nem állsz készen. Szerintem. Igazából én úgy jöttem rá, hogy megkérdezte a barátom, hogy miért nem engedem és nem találtam választ, mert rájöttem, hogy a hülye előítéletek miatt nem akartam. ezek miatt.
2014. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért féltem volna? Ez nem egy kivégzés :D

Senki nem halt még bele, ráadásul megfelelő tájékozottság után arra is rájön az ember, hogy a társadalom hajlamos bizony túlreagálni a nők szexualitását, főleg ha az első szexről van szó.

2014. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 PearlDiver ***** válasza:

Ha szereted, és nincs baj a kapcsolatotokkal, akkor meg végképp semmi akadálya, hogy kivárjátok a megfelelő időt. Illetve ez nem is kivárás, eaddig el kell jutni, dolgozni érte, szóval szépen aktívan jussatok el a megfelelő pillanatig! Sok beszélgetés, odafigyelés, felfedezés :)

Nem kell addig ezt nyomatni, amíg meg nem győz arról, hogy csak jó lehetsz, mivel szeret.

2014. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Igen, eleinte én féltem tőle, hogy milyen lesz, meg, hogy "jó leszek-e".. de nem kell parázni ezektől... Lehet, hogy pont azért leszel jó az ágyban, mert még szűz vagy (lehet, hülyeség, de leírtam a gondolatom ^^ )

Nekem volt egy kikötésem magamnak, hogy minimum 4-6 hónapnyi együtt töltött idő kell ahhoz, hogy megbizonyosodjak abban, hogy "nem csak arra kellek neki". Párommal négy hónaposak voltunk, amikor megtörtént az első együttlét.(nov.30.) Bevallom, kissé fáj, mert csak az első volt, de nem bántam meg, hogy vele tettem meg.:) (Bár azt hozzáteszem, anno sosem "kívántam", vagy gondoltam arra, hogy "vágyni" fogok rá, de ahogy megtörtént az első, azóta valamiért egyre jobban kívánom az együttlétet a párommal, aminek ő természetesen örül.:D)

Remélem tudtam valamicskét segíteni/ "kielégíteni" a kérdéseidet. :)

17L

2014. jan. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha valakivel együtt jársz, nem értem miért jönnek ilyen kérdések...én más cipőben vagyok, nincs kapcsolatom,viszont van egy srác,akivel le akarok feküdni...és nem félek! ebben az esetben mástól félnék,de nem attól hogy fájni fog vagy ilyesmi..
2014. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tia14 válasza:
2-es te teljesen hülye vagy? Te azt ajánlod másnak hogy mondja azt a barátjának higy hatoljon be neki hátulról? Gratula, ezt meg ne tegye a kérdező! Betegséket akartok kapni?
2014. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!