Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Érdekelne ki az, aki legfiatal...

Érdekelne ki az, aki legfiatalabban vesztette el szüzességét és ki az, aki legidősebben is még szűz? Kort/nemet mindenképp írjatok!

Figyelt kérdés
Az adott helyzettől függően kicsit írjatok arról is, hogy hogyan érint/érintett a dolog, milyen hatással van/volt az életetekre? Nyilván ez nem a 17/l és 18/f kategóriának szól. Itt inkább a szélsőségek érdekesek, nem az idióta "jájj má megin ez akérédés vazzz..." típusú kommentek.
2009. dec. 3. 11:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

én kb 20-21 évesen vesztettem el 24/F


egy haverom elmúlt 24, ő még teljesen szűz, még lány közelében sem volt soha, nem is valószínű, hogy egyhamar lesz.

2009. dec. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Úgyis lepontoznak... :-(


Amúgy 31 múltam, amikor a nászéjszakán odaadtam a szüzességem a szintén szűz, 29 éves férjemnek. Azóta is boldogok vagyunk, hogy együtt kezdtük el tanulni a szeretkezést, és egyre jobban megy. Nagyon szépen egymásra hangolódtunk. Annak is nagyon örülünk, hogy az egyetlenek vagyunk egymásnak, és nem volt előtte senki más. Az első babánkat várjuk éppen, úgyhogy kihívás kényelmes pozíciót találni, de azért megoldjuk. :-)


lehet, hogy szélsőség, és mi sem vártunk volna vele ilyen sokáig, ha már hamarabb egymásra találunk. De a mi időnk csak ekkor jött el. Egyáltalán nem bánom, hogy kivártuk egymást, mert olyan párra leltünk végül, akivel egy hosszú élet is kevés.

2009. dec. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
100%
Szűz :( 23 F
2009. dec. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Én 1 voltam, szóval olyan jó közepes. :) Sem túl korán,sem későn..már ha van ilyen, szerintem sosem késő elkezdeni. Előzőnek: én felpontoztalak, olyan jól írtál, és grat. a babához! :)

21/L

2009. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Vagyis 11:43-asnak:D
2009. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

11:46

"19 voltam"

Bocsika, most nem megy a gépelés. :)

2009. dec. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
haverom 29 éves... fiú, és még szűz - szerintem az is marad, ha így folytatja
2009. dec. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
53%

Hol vannak a 13 éves masztrubáló lányok/fiúk????

Én 19 éves voltam amikor először szeretkeztem a férjemmel.

2009. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
14%

Egyszer volt a gyárba egy nő. Se férje nem volt se gyereke. Semmi. Szerintem még szűz is volt amijen gyogyós volt. És vagy ötven éven túl volt.

Meg az apácák azthiszem életük végéig szüzek.

Vagy csak istenre masztizhatnak nemtudom.

De az biztos hogy ők ennek ellenére nem piszkálódnak és nem kérkednek azzal hogy ők sose mennek férjhez és nem szólják le azokat akik igen.

2009. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

ma 11:43!

És ha megkérdezhetem, az esküvő napján volt a nászéjszaka?

Én inkább felfelé pontozlak, nagyon szimpatikus.

Gratulálok, sok boldogságot!

2009. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!