Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges, hogy a 10. alkalom...

Lehetséges, hogy a 10. alkalomkor szakadt át a szűzhártyám? Vagy valami más volt a vérzés oka?

Figyelt kérdés
A barátommal lefeküdtünk ugye és ő vette el a szüzességem de nem véreztem akkor. Kb a 10. alkalom után volt, hogy közepes mennyiségű vér kijött.. vagy lehet, hogy elvetéltem?

2014. jan. 22. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak ő volt túl heves/nem voltál még elég nedves/valamitől most érzékenyebb a hüvelyfal.
2014. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen akár lehet, én pl ne is tudom pontosan mikor szakadt át. Az elsö komoly barátommal probálkoztunk többször de mindig fájt igy nem eröltettük nagyon de többször betette valamennyire aztán elmentem nögyógyászhoz hogy irassak gyógyszert (ez kb 4 hónappal késöbb volt mint amikor elsöre együtt voltunk) erre az orvos közölte még ép a szűzhártyám. Nem is tudom pontosan mikor szakadt át mert nem volt vérzésem és valamennyire midnig fájt, de igy utolag tudom ez a tapsztalatlanságunk miatt volt utána még 1,5 évig együtt voltunk sosem volt túl jó maga az aktus. aztán utána lett egy tapasztalt párom akivel rögtön jó volt az együttlét.
2014. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nekünk jó volt és már az első alkalommal is rendesen bement meg nem fájt.. Csak annyi, hogy ennél az alkalomnál vérzett.
2014. jan. 22. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is később vérzett egyszer,oldalt a bejárat széle repedt be. Még nem voltam aznap elég nedves/tág.
2014. jan. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!