Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom még szűz és nem...

A barátom még szűz és nem tudom miyen legyek vele első alkalommal, szeretném, hogy tökéletes legyen neki az első, nem baj, ha nekem lesz jó, csak ő számít. Mi az amit ne tegyek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:

"nem baj, ha nekem lesz jó"

Jól van kislányom, a Freud-i elszólás is megvolt.

2014. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elírtam, szóval nem baj ha nekem NEM lesz jó.
2014. jan. 29. 11:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne röhögd ki, mikor három másodperc alatt elmegy elsőre.
2014. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fiúkat a következő dolgok szokták nagyon zavarni szex közben, az első alkalomkor

ezek fokozottan érzékenyen érintik.

1. Ha nagyon be van ijedve, és nem áll fel neki. 2. Ha túl korán elsül 3. neked nem jó. (a lánynak)

Ezért mindvégig egy lépéssel elötte kell járnod majd.

Nagyon jó eljön, ha szoktál önkielégiteni, és tudod hogyan röppenj el hamar :)

Ha fel sem állna neki, vagy túl stresszes: A pettingről válts érzéki masszázsra, hogy ellazuljon, és közben lehet neki simogatni. Ha nem jön be, bújj hozzá, hogy semmi baj, majd ha felállt nekiláttok, előfordul az ilyesmi.

Előfordulhat, hogy az óvszertől felpuhul/lankad, ezt is kalkuláljátok bele, mint lehetséges hiba lehetőséget. Csak kemény (nem csak álló, hanem kemény) szerszámra húzzátok fel a gumit. (ha gógyszert szedsz akkor ez nyilván nem kell)

Ha már működik a szerszám.

Azt ajánlom, hogy kicsit "csalj". Az izgatás során alaposan vidd magadat a csúcs elé.

Nyugodtan ülj rá, csináld magadnak. A cél az volna, hogy előbb elélvezz (akár a kezeddel is segitve) mikor ő. Gyanitom, hogy ha ki is irja 1-2 percig amikor lát elélvezni elmegy ő is.

Ezzel a kis kézimunkás "csalással" számára tökéletes lehet az aktus. (igy fogja érezni)

Teljesül mindhárom feltétel :)

2014. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :$
2014. jan. 29. 12:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Dowd,minden tiszteletem,ha pedig hölgy vagy kézcsókom,ez pazar leírás volt.

Ilyen kaliberű lánynak odaadnám magam.

2014. jan. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen :) (F)
2014. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!