Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Történt már veletek olyan...

Történt már veletek olyan hogy azért szakítottatok párotokkal mert túl sokáig őrizte a szüzességét, és nem akart lefeküdni veletek?

Figyelt kérdés

Lányok/Fiúknál egyaránt!

Mennyire dolognak tartjátok egyáltalán ilyen indok miatt szétmenni?

Vagy éppenséggel jogos azaz indok..?



2014. jan. 31. 10:46
 1/10 A kérdező kommentje:
17-20as korosztálytól kérdeznék elsősorban
2014. jan. 31. 10:47
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy is. sose tennék ilyet -.-
2014. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan fiút ismertem, aki járt egy lánnyal és még egy év után sem feküdtek le. A srác végül megtartotta a barátnőjét, de közben másokkal kefélgetett és még jogosnak is érezte. Szóval csak óvatosan a szüzesség őrizgetésével... (Nem azt mondom, hogy szerintem korrekt volt amit tett, csak tényként közöltem)
2014. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért egy 19 éves lány mondjuk egy éve a párjával és még mindig semmi.

Jogosak lennének a krédések,hogy miért nem.

Szerintem ott már azért gond van a leányzóval.

A testiség egy szerelmi kapcsolatban egyáltalán nem furcsa, mit több halál természetes dolog.

Butaság azt várni, hogy valami lányregényes ideológia miatt kötelező elfgoadni, hogy nincsen testiség. Nem kötelező! A lényeg az, hogy a két fél egy megállapodásra jusson a kérdésben, és összehangolt legyen

az álláspontjuk. Mindkét félnek joga van megfogalmazni a sajátját, és elfogadni/nem elfogadni a másikét.

Ez az élet minden más kérdésében igy van, a szexben is lehet igy! Magyarul a lány nem hibás ha nem fekszik le vele, a fiú pedig nem hibás ha ez zavarja, szakit.

2014. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Én tudtam 1 évet várni a barátnőmre és nem voltam már szűz és nem is csaltam meg! Sőt hangsúlyozom hogy én mindvégig nagyon akartam és 20 éves voltam. Minden csak azon múlik hogy tényleg szereted-e a párod.
2014. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Addig másokat dugtam mig várnom kellett
2014. jan. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Húh hát köszönöm az eddigi válaszokat!:D

Akinek vannak még ötletei azt szívesen meghallgatom

2014. jan. 31. 11:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Sok függ attól, hogy hány évesek vagytok és hogy mennyi idő után mentetek szét. Ha az egyik fél már rendszeres szexuális életet élt korábban, akkor nem várható el tőle, hogy évekig ne élhessen. Viszont a másik felet sem szabad rákényszeríteni, hogy csak azért vessze el a szüzességét. Ilyenkor egyszerűen csak nem illenek össze. Egyikük sem lesz rossz emiatt.
2014. jan. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Hali, 22 éves srác vagyok és ha nem bánod, elmondom az én kis történetemet.

2009 szilveszterén megismerkedtem egy lánnyal, akivel össze is jöttem, egy kis marhaság miatt csak 11én találkoztunk megint, én nagyon akartam a csajt, nem azért mert ismertem, hanem mert még előtte nem volt barátnőm. Mindig is akartam magamnak barátnőt azért mert úgy éreztem, hogy boldoggá akarok tenni egy csajt, hogy jól érezze magát velem. Különleges csajnak láttam eleinte, mivel tapasztalatom még nem volt, színte mindenben egyetértettem vele, mégha nemis, de azt akartam, hogy jó legyen neki. Kb olyan fél év útán rátértünk a szex témára (18 évesek voltunk és szűzek), a csaj nem igazán akarta és én néha problémaként tekintettem erre, valószínűleg úgy jött ki, hogz eröltetem ezt az egészet, a csaj azért sem akarta. Másfél év útán, felkerültünk mindketten 2 különböző egyetemre, sok civakodás volt, én higgadtabb alkatt vagyok, álltalában ő kezdett velem cirkuszolni mindenért (eggyütt laktunk az első évben) Eggyütt aludtunk és mindig csak elhúzódott ez a dolog 2 év eltelt semmi sem történt petting meg orálon kivül. Az év végefel vizsgaidőszak előtt egyik reggel összejött a dolog, őszintén már nem is emlékszem arra, hogy hogyan (próbálkoztunk már azelőtt is de mindig leálitott rosszabbik esetben meg elkezdett sírni is, mindig megcsináltam a körülményeket mielőtt próbálkoztunk volna, vacsora, gyertyafény, romantikus zene és még valami ital, masszazs, sosem jött össze csak akkor mikor nem terveztük) Sajnos nem volt jó eggyütt a szex, nem élveztük eggyütt, igazz már a sok civakodás miatt meg egyebek miatt nem is igazán szerettük már egymást. Számomra az volt a tanulság, hogy soha többet nem fogom tervezni ezt a dollgot egy csajjal sem, csak spontán és egyikre sem fogok sok időt várni, mert lehet, hogy csak elfecsérelt idő lesz.



22F

2014. jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%

Szuzessegen semmi oriznivalo sincs. A szuzeseg nem kincs, hanem egy allapot.


Szuzesseg egyenlo a tapasztalatlansaggal, a benasaggal es a vonakodassal. Ki kivancsi ezekre?

2014. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!