Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elítélnétek azért egy 14 éves...

Elítélnétek azért egy 14 éves lányt, mert elveszítette a szüzességét ennyi idősen? A sráccal szerelmesek egymásba és járnak is.

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen
2014. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És miért?
2014. febr. 2. 19:26
 3/15 Noydra ***** válasza:
Nem feltétlen.
2014. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Benned miért merült fel ez a kérdés?


Részemről: Nem érdekel, nem ítélném el, de nem is tudnám ha te nem híresztelnéd...

Ha szégyenled ne híreszteld

2014. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
El hát. Én mindenkit elítélek.
2014. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Szabó Noémi, Budapestről..te vagy az?
2014. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A kérdés azért merült fel bennem, mert volt már arra példa, hogy lenéztem valakit azért mert már nem szűz, de én le szeretnék feküdni a barátommal, de nem híresztelném mondjuk.


Nem vagyok Szabó Noémi.

2014. febr. 2. 19:32
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
mert ribi
2014. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

:D

Igen, mert nem képes felfogni, hogy később sokkal jobb lesz. És még érnie kellene. Ergo, buta, gyerekes, de hát egy kisgyerek, mi mást is várnánk!? csak akkor ne szexeljen!

2014. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem leszel ribi, ez a te döntésed. Ha utána nem fogod cserélgetni a partnereid, és késznek érzed magad rá, akkor nincsen benne semmi rossz. A szüleidtől mondjuk várhatsz egy leb_szást, ha megtudják, mert szerintem ők biztos korainak fogják tartani. De ez a te életed, nem az a lényeg, hogy mások hogy csinálnák, meg mások szerint mikor van itt az ideje. Csak 2 kérdést tegyél fel magadnak:

Tényleg készen állsz erre? - azaz valóban vágysz rá, szerelmes vagy, és tisztában vagy a védekezéssel is

Ő a megfelelő ember? - tehát biztos vagy benne, hogy ő is odáig van érted, és nem fog átvágni, nem fog elhagyni, figyelmes lesz, stb...

Ha mindkettőre igen a válasz, akkor beszéljétek meg előtte, hogy hol/mikor lenne a legalkalmasabb, és hajrá! :)

2014. febr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!