Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy lány el tudja adni a...

Egy lány el tudja adni a szüzességét?

Figyelt kérdés
Konkrétan pénzre gondolok. Mennyit adnának érte? Mondjuk egy elég szép huszonéves lányról van szó.

2014. febr. 3. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
jaj tezsvir hogy gondolod én egy utánfutó vasat is adnék érte..meg egy kis rezet prémiumba
2014. febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
nem álomvilágban élünk, és nem is filmekben......
2014. febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
30éves korig minél idősebb annál többet fizetnek érte.
2014. febr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Neten pár lány már eladta a szüzességét.

Volt anno a Budapest TV-n is egy Napsugár nevű lány akinek az aktusát közvetítette is Anettka, de a világ több pontján próbálkoztak már meg ezzel.

Szexet lehet kapni pénzért. Vagy nem lennének prostik. Tehát a szex is egy áruba bocsátható dolog. Ha szűz a lány attól ő még szexet kínál, csak extra, hogy ő még érintetlen. Ezért sok sok pénzt hajlandóak kifizetni a világ más pontjain. Pl japánba, kínában, arab országokban. Van lehetőség. Ithhon nem tudom mi a helyzet, de ha meghirdeted, akkor biztosan jön licit.

Kérdés, hogy annak adod e el aki a legtöbbet adja érte legyen az bárki és bármilyen fickó netán nő, vagy szeretnéd megválogatni, hogy a jelentkezők közül kinek adnád oda? Mert ez bonyolítja a helyzetet.

Ha mindegy a személy kiléte akkor egy licittel nagyon fel tudod nyomni az árat. HA válogatsz akkor kevesebbet fogsz tudni akasztani a dolgon. És sokat számít a külsőd. Szép vagy? Netán modell alkat? Indítsd a licitet 1000 dollárról vagy euróról és hamar fel megy 4, de akár 5 nulláig is a dolog. HA átlagosan csinos lány vagy pár tízezret akaszthatsz szintén $/€-ban, ha nem vagy szép... valamennyit kaphatsz még úgy is, mert a tudat, hogy a szüzességedet veheti el megmozgat még így is sok fickót, de akkor már te nem válogathatsz a jelentkezők közül, vagy ne akarj érte pénzt látni.

2014. febr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ mit vállal be.
2014. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt már volt licit.

Ha jól emlékszem a lány 300.000ft ért mondta hogy Ok.

2014. febr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Pretty_Fighter ***** válasza:
100%
A gésák is eladták.:d
2014. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
El, de a pénzélt szexelést tudod hogy hívják...
2014. febr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sokan kérdezték privátban miért akarom eladni...azért mert bőven a húszas éveimet taposom és azért tartogattam, hogy olyannak adjam, akivel kölcsönösen szeretjük egymást, de ez nem jött össze. Mindenki csak szexet akart tőlem....hát akkor ha már úgysem jár nekem az, hogy szeressenek, ha mindenképp csak meg akarnak dugni, akkor már olyan tegye, aki ad is cserébe valamit. Sztem minden esélyt megadtam arra az életem során, hogy találkozzak olyannal, aki szeretni is tud. Eddig bírtam. A pénzre meg most nagyon nagy szükségem van. De tényleg, szinte életbevágóan.

Sokat akarok egyébként kérni, mivel nagyon szép vagyok. Az arcom is, a testalkatom is, mert fitnesz modellnek készültem. Lehet válogatnék, de nem szigorúan.

2014. febr. 3. 12:46
 10/14 anonim ***** válasza:
11%
adok 30.000 Ft-ot
2014. febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!