Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki hogy vesztete el a szüzeség...

Ki hogy vesztete el a szüzeségét? Részletesen ír-játok meg a storyt Kiváncsi vagyok én is elmondon ha ti is

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Olvass vissza. Már többször feltették ezt a kérdést.
2014. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Me csináld már tényleg érdekkel
2014. febr. 5. 14:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Tövignyomta, töcsköltünk egy órát, aztán végül elment. Elég részletes?:) Tényleg ez volt....
2014. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egy parkban egy skinheaddel 16 évesen. ja a fiú vagyok, a skinhead volt a csaj
2014. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nemár miért vagy lusta? olvass vissza
2014. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én még az "átkosban", l8 évesen kimentem a Rákóczi térre, és 300 /háromszáz!!!!/ forintért jobbnál jobb lányok közül választhattam. Büszke voltam magamra. Igaz, a kezelés utána majdnem fél évig tartott.
2014. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit kell erről részletesen írni? Szerintem te is el tudod képzelni... olyan sokféleképpen azért nem lehet szüzességet elveszteni... Bedugta és voilá...volt szüzesség, nincs szüzesség. Na, elég részletes volt?
2014. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csók, csók, csók, szopás, szopás, szopás, nyalás, nyalás, nyalás, beraktam* ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be-ki-be, elmentem*. Vége


Remélem tetszett!

2014. febr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szokásos: leültünk az ágyára, smaci hevesen, aztán hanyatt döntöttem, tapogattam a mellét, simogattam a hasát, aztán benyúltam a bugyijába éreztem, hogy milyen forró és nedves (tocsogott). Megkérdezte, hogy várjunk-e még vagy most akarom, mondtam, hogy legyen. Benyúltam a puncijába, megujjaztam, aztán gumi fel, rámült, meglovagolt, kb fél óráig tarthatott, ennyi.
2014. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Baratnommel elkezdtunk csokolozni lefektettem az agyra vegig csokoltam teljesen beleremegett

Aztan kinyaltam csak ugy kapkodta levegot,leszopott szuz volt de sokszor szopott mar le es nagyon jo nyelvmunkaja van.Izgatta a farkammal a csiklojat utana szep lessen nyomtam be neki de fajt neki ugy hogy megalltam,par perc mulva sikerult behatolnom,mindene megmerevedett hagytam hogy eloszor o kezdjel el mocorogniahogy neki jo utana csokoltam mikozben ovatosan mozogtam benne vegul tovog nyomtam nagyon nedves volt.Beleelveztem reggel pedig arra keltem hogy szopja a farkam en elkezdtem ujjazni es kemenyen megdugtam a puncijat hatulrolaztan kemenyen meglovagolt.Azt a reggelt sose felejtem el

2014. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!