Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves vagyok és szeretném...

15 éves vagyok és szeretném elveszteni a szüzességem a szintén ennyi idös barátommal?

Figyelt kérdés

Mielött jönnének a kommentek, hogy fiatalok vagyunk még stb.. még nem most szeretném. Csak tudom, hogy vele szeretnék elöször szexelni. Nagyon szeretjük egymást. Már pettingeltünk és azt mondta, hogy ö nem akarja addig a szeretkezést, amíg én sem.

Igazából nem félek a szextöl, mert megbízok a barátomban. Csak egyenlöre azt még nem szeretném.

Milyen tippjeitek vannak az elsö alkalomra? Csak ketten legyünk otthon? Ha félhomály van a szobában az romantikusabbá tenné az egészet?



2014. febr. 11. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy ketten legyetek! Miért, mit akartok, nézőközönséget?
2014. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Az elsőnél nem kell figyelnetek a romantikára, csak arra hogy igazán kívánjátok egymást és Te félsz nélkül merülj bele a dologba, ugyanis neked neccesebb, mert neked fájhat is (nem ijesztgetés képpen), mi a barátommal többször próbálkoztunk de nekem kegyetlenül fájt, de mielőtt megjött a menzeszem nem éreztem semmit... a barátom simán megujjazott nem éreztem semmit, de azért az óvszert ne felejtsétek el! :)
2014. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nézőközönség nem kell. :D De figyeljetek arra, hogy olyan helyen történjen meg, ahol nyugodtan tudtok egymásra koncentrálni. :)
2014. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

Ha ennyire felnőttest játszatok ,oldjátok meg magatok.

Ehhez is nőjetek már fel .Holnap után mit fogsz megkérdezni,milyen legyen a gyerekszoba színe .

Jah, és legyen még más is otthon ,netán segitségre is szűkségetek lesz .

2014. febr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs kettes,neked aztán nagy élményeid maradtak az elsőről.Kicsit szánalmas is .
2014. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Ne ítéld el. Azt csinál, amit szeretne, és tudtommal ez egy olyan oldal ahol nyugodtan lehet kérdezni, szóval nincs értelme a beszólásodnak. Kérdezett, és értelmes válaszokat vár, nem olyanokat, amilyeneket te adtál. :)
2014. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Tudod nekem élmény, neked lehet hogy nem az volt. Nem engem kell oltogatni, hanem választ adni. :)
2014. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Zárjátok be az ajtót ja és védekezzetek.
2014. febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első valószínűleg neked nem lesz olyan jó, romantikázni nem ilyenkor kell mert az csak megzavar.
2014. febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!