Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk szeretitek ha egy lány...

Fiúk szeretitek ha egy lány szűz? És miért?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy szeretjük, amilyen.

Nem így fogom szelektálni a lányokat.

2014. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gond, lehet tanítgatni! :)
2014. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szeretek tanítgatni,kényeztetni!
2014. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nehéz megmondani, hogy miért, de nagyon jó!
2014. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ez egy olyan kérdés, mintha rohangálnának a világban a szűz lányok. Most tényleg, erre a kérdésre nehéz választ adni, mivel a szűz lány az kb. átlagosan kimerül a 14 évesben. Namost a 14 éves lányokat meg általában a szűz 15-16 éves srácok fogják először megdugni.


Egyébként én barátnőmnek nem tudom, hogy hány pasija volt előttem, és megfogadtattam vele, hogy soha, de soha a büdös életbe nem fogja elárulni, hogy hány pasija volt és kivel mit csinált. Így aztán olyan mintha mindig is csak én lettem volna neki. Nekem ez fontos. Szal, szerintem igen is nagy érték az, ha a barátnőm szűz, már ha eljutunk az esküvőig. Amúgy meg, inkább ne beszélj a pasidnak a volt pasijaid ügyéről.

2014. febr. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy szűz-e még vagy sem. A lényeg mindig az, hogy milyen a kapcsolat. ;) 15F
2014. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!