Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért mondják, hogy ciki a...

Miért mondják, hogy ciki a szüzesség?

Figyelt kérdés

Olyanok,akik már nem szüzek.Ma olvastam néhány 'ciki,ha szűz vok' jellegű kérdést,és a válasz az volt rá,hogy igen,20 felett már nagyon ciki.

Mért tartják a nem szüzek cikinek a szüzességet?

18/l


2009. dec. 9. 21:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert azt gondolják hogy ők már átéltek olyanokat, amiket más még nem. Nagyon vagány, főleg ha 12 évesen mondják ezt :D

Szerintem nem ciki, mindenki akkor veszti el mikor jónak tartja. Kééész :D

2009. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

köszi

(:

2009. dec. 9. 21:56
 3/15 anonim válasza:
100%

ez nagyon gyerekes h ezt mondjak, gyereknek meg meg nem kene szexelnie...HIDD EL, JO H SZUZ VAGY....:-)

en is 18 evesen vesztettem el es nem bantam meg h eddig vartam......nem ereztem magam erettnek a dologra es kesz.....akkor fekudj le eloszor egy pasival, amikor te is tenyleg ugy erzed h akarod....ez a vilag, pfffffffff....iszonyat gaz......

22L

2009. dec. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem érzem gáznak,hogy szűz vagyok.Csak nem értem,h szerintül mért az.
2009. dec. 10. 06:21
 5/15 A kérdező kommentje:
*szerintüK
2009. dec. 10. 06:22
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A sampon reklámok azt akarják elhitetni veled, hogy gáz a hajad, ha nem a terméküket használod. A pasik meg azt, hogy ciki, ha nem teszed szét nekik a lábad. Mit nem lehet ezen érteni? 22/F
2009. dec. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Ne érdekeljen ki mit mond, vagy lecikiz. Én 21 éves vok, nem rég vesztettem el a szüzességemet és nem bántam meg, h vártam. Sokan piszkáltak engem is, de eleresztettem a fülem mellett a sok ostobaságot. Még maga a barátom is megdöbbent rajta picit, főleg, h egy évvel fiatalabb nálam, de nem zavarta, sőt van egy oylan érzésem, h még élvezte is, hogy elveheti a szüzességemet. Úgyhogy ne foglalkozz senkivel. Akkor és azzal feküdj le, akivel te gondolod. Nem kell rohanni, meggondolatlanságot csinálni, mert egész életedre kihathat(ez a mondat szakmai ártalom volt)

2009. dec. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne is érezd gáznak! Én is 19 voltam mikor megtaláltam azt az embert akiben megbíztam annyira, hogy lefeküdjek vele. Most 21 éves vagyok, és még mindig együtt..:)
2009. dec. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az elbaszott torz világnézet miatt. :D

Ennek egyik kiváltó oka a média. :(nem vagyok a média ellensége, de van rossz oldala)

2009. dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert a mai felgyorsult világban már 14 évesen sokan elvesztik a szüzességüket, ezt tartják sokan normálisnak, és mumusként néznek arra, aki nem kapkod ennyire.

És igen, ebben közrejátszik a média. Ribancoknak áll a világ. XD

De semmiképp ne érezd cikinek, és ne törődj azokkal, akik beszólogatnak. Én inkább tartom gáznak, hogy valaki már 13-14 évesen kufircol, mint hogy valaki még 20 évesen sem.

És egyetértek abban, hogy mindenkinek magában kell alapvetően éreznie, hogy mikor áll készen a dologra.

Én 18 évesen veszítettem el, és teljesen jó, hogy nem tettem meg hamarabb. Volt nyugodt gyerekkorom, hülye pasik nélkül. ^^

2009. dec. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!