Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért lett ebből divat? -. -"

Miért lett ebből divat? -. -"

Figyelt kérdés

Szóval hol is kezdjem.. én egy 13 éves lány vagyok.

Sok olyan kérdést olvastam már itt hogy pl. " 13 éves lány vagyok a barátom 16 lefeküdjek vele? "

Először is ha a 13 éves lány van olyan érett hogy tud normálisan gondolkozni, akkor nem gondolná hogy egy mai 16 éves fiúnak egy kapcsolatba szex is kell?! Ha ennyi nem jutott volna eszébe és jár vele hát akkor csak sajnálni tudom. ( persze ha nem szeretné még elveszteni a szüzességét )

Miért divat ez a többségnél hogy 13 évesen már lefekszenek a pasijukkal?

Egyszerűen nem értem az ilyen lányokat. Szerintem ez szánalmas már hogy idáig fajult a világ....


2009. dec. 9. 21:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%

1... egyszerűen nem értem már az ilyen lányokat akik negyvenhetedjére is kiteszik ezt a kérdést -.-

2... semmi közünk a mai fiatalsághoz

3... most azt várod hogy szmájlikkal telerakva gratuláljunk a felfogásodhoz???

19L

2009. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hiába sírsz, ez van, nem fogod tudni meváltoztatni. Te ne legyél ilyen és kész.
2009. dec. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
kedves első, sajnálom ha téged zavar ez a kérdés. és nagyon nem várok "dícséretet"....
2009. dec. 9. 21:49
 4/26 anonim ***** válasza:
53%
mindenki, aki leírja ezt és az ehhez hasonló kérdéseket, azt várja, hogy hátba veregessük, hogy jól van, ügyes vagy, hogy te nem vagy olyan. szerintem ez is szánalmas..
2009. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%
szia. nem akarlak megbántani, de gondolom neked ebből semmi bajod nem származik hogy ők lefekszenek. Neked nem kötelező. Nekik az a jó, neked pedig ez. Ha ők csúfolnak hogy te még szúz vagy, akkor te meg vágj nekik vissza azzal hogy ők meg kur*ák. Attól függetlenül hogy nem azok, mert minden ember maga dönti el hogy mi jó neki. És egy 13 éves gyerek már elvileg tisztában van azzal hogy milyen veszélyei vannak amit csinál, ha meg nem akkor a saját kárán tanul. Sztem felesleges ezzel foglalkoznod hogy ki mikor fekszik le kivel. Neked senki se mondja hogy tedd meg te is. VAgy igen?
2009. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%

idáig fajult a világ?.......régen nem volt szokatlan, ha egy lány 14 évesen már akár házas, a különbség ott van, h manapság sok lány már 13 évesen hetente cserél partnert és úgy öltözködik mint egy olcsó k*rva...de ugyanúgy 18 éveseknél is megtalálható....vagy 22 éveseknél, itt nem a kor a lényeg.

Amúgy én sem hiszem, h tényleg választ vártál a kérdésre, mivel nem is igazán nevezhető kérdésnek....ha azt akartad csak kimutatni, h te nem ilyen vagy, elhisszük, gratulálunk.

2009. dec. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Emberek, már megint cementet zabáltatok reggel.
2009. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne oltsátok már szegényt. Most vagyok 18, elég jó gimibe jártam (olyan 20-30. körül az országban), de pl a lányok között tiszta kiközösített voltam, mert úgy mentem gimibe (14 évesen) h még nem volt pasim, aztán amikor összejöttem eggyel, akkor még ki is röhögtek kb, hogy nem feküdtem le vele azonnal (15 voltam). Persze én voltam a kis stréber barátnőmmel, mert 4,5 volt az átlagom, megjegyezném h ehhez, könyvet nem kellett a kezembe vennem és folytathatnám még a sort.

Ez engem rohadtul nem érdekelt, leszartam úgy ahogy van, de mondjuk ha ő egy kicsit rosszabb suliba jár, ott még durvább a szitu, lehet, hogy neki nincs meg az az egy-két barátnője, akivel együtt jót röhögnek rajta. Szóval tud ez nehéz lenni és akkor kell neki a bíztatás :)


Azért gratulálni én sem fogok neked, mert szerintem is ez a normális, de hidd el, hogy megtérül ez még. Én most a BME-re járok, ők valamelyik utolsó fősulira. Már majdnem egy éve barátom van, őket meg épp most dugják vmi házibuliban.

2009. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%

1: Te nem vagy 13 éves.

2: Azok a lányok kérdezgetnek itt ilyen hülyeséget, akik valóban nincsenek azon a szinten.

3: Azok kérdezgetnek olyat, hogy "miért kérdez ilyet?" aki még náluk is gyökerebb.

2009. dec. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%

jól van, most simogassam meg a buksidat, hogy ilyen okos kislány vagy?

kérdéseket kéne feltenni, nem kinyilatkoztatni velük.

2009. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!