Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akkor most elvesztettem a...

Akkor most elvesztettem a szüzességem?

Figyelt kérdés
Tegnap este "lefeküdtünk" a barátnőmmel..ő is meg én is szűz voltam. De a szex nem ment végig mert mondta hogy hagyjuk abba mert jó érzés neki de közbe fáj is. Senki se élvezett el. Akkor most elvesztettük a szüzességünket gyakorlatilag? Illetve legközelebb menyen végig vagy ha fáj neki még kicsit hagyjuk?(erőltetni nem akartam, meg nem szoktam semmit.) 18/F
2014. febr. 24. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha benne voltál akkor nem vagytok szüzek!

Kicsit mindenkinek fáj főleg az első alkalom de ez még egy párszor megeshet. Nem mindenkinél van ez egyformán. Szépen óvatosan próbálkozzatok! És persze védekezzetek. A síkosító segíthet egy kicsit.

2014. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, elveszítettétek.
2014. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, elveszítettétek mindketten.

Bár az való igaz, hogy első 1-2 alkalom fájdalmas lehet, van akinek még a későbbi néhány alkalom is.

Addig csináljátok, amíg jól esik. Ha fáj, akkor hagyjátok abba, máskor majd megpróbáljátok. Esetleg az előjátékon érdemes lenne dolgozni, hogy kellőképpen ellazuljon, felengedjen és felizguljon a partnered, olyankor azért könnyebb lesz az együttlét.

2014. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

sajnálattak kell közölnöm önnel, hogy igen. elvesztette a szüzességét. sőt! ugyan ebben a pillanatban a barátnője is. meglepő, nemdebár?

de ha ezek után sem vagy benne biztos akkor gondold végig. bent volt, vagy nem volt bent?

pofám leszakad...

2014. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 DreamWeaver ***** válasza:
Egy lány esetében az első alkalom a legtöbb esetben fájdalmas, kinél jobban, kinél kevésbé. Ezen át "kell" esni, hogy aztán a következő alkalmak egyre jobbak legyenek. Kérdés, hogy a barátnőd agyban és lélekben fel van-e már készülve erre, vagy sem. Mert még hagyni a dolgot sokáig lehet, az első behatolás picit mindenképpen fájni fog.
2014. febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen dilemmák adodnak ha valaki képtelen felfogni, hogy a F-knak nincs szüzességük. Van elsö alkalom, de nem veszitenek el semmit!!!!!! A lányban meg járt fac, tehát már nem szüz. Ennyi.
2014. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bent volt. Én elvesztem nem is akartam abba hagyni, sőt de nem csak én vagyok a fontos. Előjátékra is fektettünk időt, elég hosszú is volt.
2014. febr. 24. 13:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Fájt neki mert épen elvesztette. A leszakadt szűzhártya elég érzékeny tud lenni még utána is nem csak amikor átszakad. Tehát nem csoda, ha fájt neki. Nem vagytok szüzek. Legközelebb majd mehet végig. Gumit használj!

És légy nagyon figyelmes továbbra is a barátnőddel, sok előjáték, legyen nagyon nedves, mert akkor kevésbé fáj, meg könnyebben tágul.

2014. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

bevágtad a lompit nem?

akkor már nem az.

2014. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!