Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzességi fogadalom vagy mi?...

Zooldfuluu kérdése:

Szüzességi fogadalom vagy mi? Létszi normális válaszolók véleményére vagyok kiváncsi.

Figyelt kérdés
Kipróbáltam már a szexet, de már pár hete eldöntöttem h következő együttlét csak házasság után legyen. Vagyis így szeretném. Van vmi amvel " hivatalosabbá'' tudm tenni(mint pl a szüzességi fogadalom- de azmár nyilván nem johet szoba) vagy nincs? Kerlek értelmes válaszokat adjatok!
2014. febr. 24. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Már meg ne haragudj de először, ezzel már elkéstél, másodszor pedig ez mire is jó?
2014. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát, így már nem az igazi. De így is értékelendő az elhatározásod.

Ezt egy gyűrűvel szokták "hivatalosabbá" tenni, ami mindig arra emlékezteti őket, hogy várni kell.

2014. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Hivatalosabbá úgy teheted, ha átmész a Magyar Nyelv érettségin, mert az elképesztő helyesírásod alapján már jogosult vagy családi pótlékra.
2014. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mi értelme? aztán meg rájössz, hogy mással is akarod
2014. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha fogadalmat kell tenned ahhoz, hogy kibírd szex nélkül, akkor felesleges. Szerintem ne kínozd magad! Ha van egy elved, akkor tarts ki mellette, de ha nincs meg ez benned, ne erőltesd! :)
2014. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem ceremoniákra meg fogadalmakra van szükség. Ha ezt akarod, nem kell mást tenned, mint betartani. Ennyi.


Bár nekem egyszer volt egy nagyon komoly szándékom. Ezt leírtam fogatalomként egy papírra, összetekertem, átkötötem cérnával és viasszal rácseppentettem a csomóra, mintegy lezárva. Tudtam mi volt benne és csak az után égettem el, hogy beteljesítettem a fogadalmat.


Nem muszáj ilyet csinálni, én csak azért tettem, hogy mindig ott legyen emlékeztetőül, hogy ez a szándékom. Működött.

2014. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Te hülye vagy...
2014. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
ennek semmi értelme a házasság után azok szoktak akik még szüzek minek vársz ,ha már nem vagy szűz? :DD nem vagy normális
2014. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,van valami "második szüzességi fogadalom" vagy mi..Egy lány ismerősöm 15 évesen meggondolatlanul vesztette el a szüzességét az akkori barátjával,aztán szakítottak,és ő úgy döntött,18 éves koráig nem fekszik le senkivel.Kevéssel 17 éves kora előtt jött össze egy sráccal,akivel azóta is együtt vannak (4 éve).. :) Szerintem tehetsz "második szüzességi fogadalmat". :)
2014. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
húzz fel az ujjára vagy a f.ára egy hagymakarikát vagy b-rmilyen hasonló ojjektumot, és akkor látni fogod h mennyire vesz téged komolyan, amúgy idiótaság ez az egész fogadalom, agybeteg emberek és a szabadelvűség szerint azzal csinálod és annyiszor ahányszor jól esik, és ezt senki nem köti az ebet a karóhoz. ha rosszul döntöttél, rosszul választasz partnert és túl sokat max kipusztulsz, vagy kiszelektálódsz. sokakkal megesett már...
2015. jan. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!