Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sok mindenről lemaradt egy...

Sok mindenről lemaradt egy lány, aki 21 éves kora körül veszti el a szüzességét, és van a legelső barátja?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
nem. sosem késő elkezdeni
2014. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Még valamivel később is ráérne akár.
2014. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 juliusboldog válasza:
Nem maradsz le semmiről sem, csak figyelj arra, hogy ne ess abba a hibába, hogy ezek után kényszeresen mindent úgymond be akarnál pótolni.
2014. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
igen
2014. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem maradsz le semmiről, max egy rakás csalódástól, de az meg nem baj
2014. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 pedig sajnos ez van bennem...
2014. febr. 25. 21:06
 7/9 A kérdező kommentje:
igazából én attól tartok, hogy mivel nem vagyok jártas a szerelemben, így nem fogom tudni éretten kezelni a dolgokat, mivel nincs tapasztalatom abban, hogyan kezeljek egy párkapcsolatot.
2014. febr. 25. 21:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, lemarad az értelmetlen "veszítsük el minél előbb 12-14 éves korunkban a szüzességünk és 2 naponként tegyünk fel a gyakorin egy 'Terhes vagyok?' kérdést" korszakról, amit később a legtöbben úgyis megbánnak, mert 20 éves korára már kivénhedt r.bik lesznek és/vagy volt legalább egy abortuszuk a felelőtlen szex miatt (a betegségekről nem is beszélve).

Egy szóval inkább pozitív, hogy ezekből te kimaradtál.

2014. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóhoz még hozzátenném, hogy lemaradtál arról is, hogy 16 évesen nem teljesen alaptalanul ler*bancozzanak.


Hidd el, fogod tudni kezelni a kapcsolatot, az ilyesmi ösztönösen szokott menni.

2014. febr. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!