Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk ha lenne barátnőtök és...

Fiúk ha lenne barátnőtök és volna egy csaj aki még szűz és veled akarja elvetetni a szüzességét akkor mit tennétek?

Figyelt kérdés
értelmes válastokat szeretnék mert ez most komoly és valós probléma
2014. márc. 1. 11:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
semmit nem tennék. hűséges vagyok
2014. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen elvileg már valamennyire érettnek kellene lenned... Ha értelmes lennél, még akkor sem fordulna meg ilyesmi a fejedben, ha épp nem lenne párkapcsolatod... Egy 14 éves kislányban tombolnak a hormonok, ha tehetné, lefeküdne akármivel, ami él és mozog... Ráadásul nagyon éretlen még, ha lefekszel vele, egy életre szerelmes lesz beléd, és azt hiszi majd, hogy neked is ő életed szerelme... Nem lehetsz ennyire gerinctelen és felelőtlen 18 évesen!

A barátnődet meg nagyon sajnálom. Te örülnél, ha kiderülne, hogy hagyta megdugatni magát egy szegény szűz 14 éves kisfiúval? :))

2014. márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül csak a barátnődet sajnálom ...

Van egy undorító, gerinctelen pasija, akit egy szánalmas tini r*banc akar elcsábítani, olyan hülye indokkal, hogy még "szűz és elakarja veszteni", hagyjuk már...

2014. márc. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Van barátnőm, és eszem ágában se lenne félrelépni, még cask "szívességből" sem.

Bár nagyon szeretheted a barátnődet, ha egyáltalán ez a kérdés felmerült benned.

2014. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Gerinccel születtem, így ez a kérdés számomra tárgytalan.
2014. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem barátnőm van. Én maradi vagyok, de szeretek hűséges lenni.

Ha az álmaim nője is akarna velem lefeküdni, akkor is max egy fotót csinálnék kettőnkről ruhában, és megköszönném neki a kedvességét, meghívnám egy italra, és beszélgetnék vele.


Ha valaki szüzességet akar elveszteni, és engem akarna ehhez, szépen elmesélném, hogy mi is az a szüzesség, mert tudnám, hogy fogalma sincs róla. Kifaggatnám, hogy szerinte milyen egy kapcsolat, milyen szintekből áll és hogy épül fel. Aztán elmondanám, hogy az ő elméletében hol van az én kapcsolatom, és akkor már talán látni fogja, hogy miért nem én vagyok az, aki neki kell. Nem elutasítani akarom, hanem azt, hogy rájöjjön magától, hogy ezt a kérdést nem gondolta teljesen át, amikor nekem címezte.


Akiben ez a kérdés felmerül, és nem érdeklődik, hanem komoly kételyi vannak, annak a kapcsolata nem érhet többet, mint egyetlen dugás. Akkor meg legalább a barátnődet annyival tiszteld meg, hogy előtte megmondod neki: Figyelj bébi! Itt bizony ez lesz. Ez téged zavar, akkor váljunk szét. Ha nem zavar, nézd végig.

2014. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
nyugi van csak vicc volt bennem is van annyi gerincesség hogy nem teszem fel csak kiváncsi voltam a vélemènytekre hogy ti mit csinálnátok ilyen helyzetben
2014. márc. 1. 22:43
 18/18 anonim ***** válasza:
Mindazonáltal ismerek olyat, akinek nem lenne gond ez sokadik feleség és gyerekek mellett sem.
2014. márc. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!