Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A Farok verés bűn?

A Farok verés bűn?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már egy másfél éve verem de csak most hallottam hogy ez bún lenne. Okké lehet hogy együgyü vagyok de ez akkor is aggaszt engem ! Léci irjátok meg egy szavas vélaszokkal ha lehet ! Igen vagy Nem ? A Hülye válaszokat nemigazán fogadom el. Köszi !

2014. márc. 3. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen
2014. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Neked igen,az!
2014. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha a tiedet vered, akkor nem, ha másét, akkor állatkínzás vagy könnyű testi sértés.
2014. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bűn és a pokol legalján fogsz szarrá égni.
2014. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez butaság, nem bűn.. a keresztény papok találták ezt ki a középkorban.. persze milyen érdekes, hogy ugyanezek a papok pedofilok voltak és meghágtak egy csomó gyereket.. az nem volt bűn? Milyen érdekes.


TEhát NEM, nem bűn.. ez csak egy régi, meglehetősen beszűkült látásmódú tévhit, aminek még haszna sincsen.

MAsztizni majdnem minden srác szokott, és egészséges dolog is.

2014. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak a keresztény vallás mondja ezt. Egyébként egyáltalán nem az. Majd ők is rájönnek, ahogy arra,hogy nem a föld a naprendszer középpontja. :)
2014. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Micsoda??? :O
2014. márc. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha kalapáccsal vered, az bűn. :D
2014. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha nem teszed, ideges leszel, depresszív, kedvtelen, ingerlékeny.

Nem természetes, ha a tested nem adja le időközönként, úgy tudom hererákot + egyéb intim részeket érintő betegségek jelenhetnek meg.

Természetesen ezt egy orvos jobban el tudná magyarázni, viszont amit a legelején írtam, azt ki lehet tapasztalni.

2014. márc. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kilences, nem kap hererákot.. max prosztatarákot, de nem biztos... amúőgy is a szervezet leépíti 2 hét után a nem használt hímivarsejeket, meg azért ott van az éjszakai magömlés is, szóval az ürül, csak nem olyan szinten, mintha mondjuk vernéd is.
2014. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!