Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hol van maga a szűzhartya?...

Hol van maga a szűzhartya? Segítség, baj van!

Figyelt kérdés
Az egyik nyomorék szobatársam azt hiszi , hogy a szűzhartya közvetlen a hüvely nyilásánál van. Azaz kívülről látható es érezhető orvosi vizsgálatok es muszeri segítség nélkül is. Szerintünk o szimplán csak hülye (vagy csak születési rendellenessége van:)) szerintünk viszont a hüvely nyílásatol pár centire van . Nyugtassatok meg ,hogy nekünk van igazunk es o a hülye .

2014. márc. 6. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, neki van igaza. :)
2014. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
megnyugtatlak. ti vagytok a hülyék...
2014. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Neki van igaza :) Ti vagytok a hülyék, remélem lányok vagytok, és ennyit sem tudtok magatokról. :)
2014. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
így van,ti vagytok a hülyék,ha széthúzod a szeméremajkakat láthatod hogy ott van közvetlen a hüvely nyílásánál,semmiféle műszer nem kell hozzá
2014. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Is-is. Hol találhatod?


A szűzhártya a hüvelybemenet mögött húzódik meg, így többnyire észrevehetetlen, egyedül a nőgyógyász képes megmondani, hogy az illető szűz-e még.


[link]

2014. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a szobatársad nem nyomorék, mert igaza van! A hüvelybemenetnél van!
2014. márc. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem igaz hogy észrevehetetlen és csak nőgyógyász tudja megmondani.legalábbis én még szűz vagyok és megnéztem ugye tükörben és látható,aztán lehet én tévedek, nem tudom...de egyébként megnéztem az oldalt amit linkelt a hozzászóló és van ott még pár dolog ami szerintem tévedés,pl. ujjal át lehet szakítani a szűzhártyát de tamponnal nem,akkor ez most hogy is van?én a nőgyógyásztól úgy hallottam a tampon is átszakíthatja,de mondom lehet nincs igazam
2014. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jaa bocsánat gondolom arra gondolnak itt hogy kívülről nem látható,sorry
2014. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem látható kívülről, mert a szeméremajkak eltakarják. Ergo csak szét kell nyitni őket, és tádámmm...


Mondjuk ehhez nem kell nőgyógyászati végzettség. :P

2014. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
barátnőmmel mi is ezen vitatkoztunk, ő ott okoskodik, hogy vagy 10 cm-re van a bemenettől, én mondtam neki, hogy azonnal ott van, és nekem lett igazam.xddd ja és a "nyomorék szobatársadnak" :)
2014. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!