Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a lánynak átszakad a...

Ha a lánynak átszakad a szűzhártyája és vérzik akkor áljunk meg vagy ne? Normális válaszokat kérnék!

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! :) Hát nálunk nem fordult elő ilyen. Ez tőletek függ. Baja nem lehet tőle szerintem. Maximum azért állhatnátok meg , hogy ne vérezzen össze és utána folytatni. De szerintem jobb ha benne van és úgy már tágul. Ha kivennéd és újra , akkor ismét fájna szerintem neki.
2014. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én a megállást javaslom, majd a 2-3 nap szünetet, hogy ne sértsétek fel jobban a sebet.
2014. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kell emiatt megállni. Ha fáj neki, akkor álljatok meg!
2014. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

A lánynak normális esetben NEM szakad át a szűzhártyája és NEM vérzik.

A partnertől függ. Ha kéri, hogy álljatok meg, akkor megálltok. Ha nem, akkor nem. ennyire rohadtul egyszerű.

2014. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Az első mondatod honnan szedted 4-es?
2014. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Az orvosi egyetemen anatómián.
2014. márc. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Gratulálok a professzorodnak.
2014. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja akkor tényleg nem szakad és nem vérzik ha már nem szűz a csaj
2014. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

Lol. Nagyon nem.

A szűzhártya egy vékony membrán, amin már alapból van egy nyílás. Ennek a formája és mérete lehet kisebb nagyobb, de van rajta, ezen távozik a menstruációs váladék. Namármost, ez a membrán nem egy fadeszka vastagságával felérő dolog, de nem is alufólia, hanem egy rugalmas, vékony réteg, és mint olyan, van az a csodálatos sajátossága, hogy NYÚLIK és TÁGUL. Ha te oda megfelelő izgatás mellett beteszel valamit, akkor az nem szakad el, hanem az a nyílás kitágul. Éppen ezért, ha a vagina megfelelően nedves, és a hártya megfelelően kitágul, akkor vérezni sem fog.

Ha nincs a nő rendesen felizgatva, a partnere hozzá nem értő, vagy nem foglalkozik a dologgal, akkor ritkán szakadhat, és ilyen esetben vérezhet is, illetve a vagina falát is felsértheti, ha nem nedves eléggé, ami szintén vérzést okozhat.


Nem akarom senkinek az illúzióit lerombolni, de az elsőnek normális esetben nem kell horrorfilmbe illőnek lennie. Fiúk, ha a barátnőtöknek fájt az első, akkor sajnálom, de bénák vagytok, és látva a hülyébbnél hülyébb kijelentéseket, miszerint a szűzhártya szakad meg vérzik (NORMÁLIS esetben), ezen igazából nem is csodálkozok.


Természetesen előfordul olyan eset, hogy a szűzhártyának olyan a szerkezete, ami miatt a pénisz nem, vagy csak fájdalmak árán hatol be, de ez nagyon nagyon ritka, és apró műtéttel helyrehozható.

A nőknek kiskorukban kisebb nyílás van a szűzhártyájukon és valóban erősebb, kevésbé elasztikus, ám ez a kor előrehaladtával folyamatosan változik, rugalmasabb lesz, tágul a mozgás, fürdés, maszturbáció, torna stb hatására.


Amiről ti beszélek, az egy középkorban kitalált apasági teszt, amit arra használtak, hogy a szexuálisan tapasztalatlan nőket zsarnokként felügyeljék, hogy valóban az őt feleségül vevő férfi-e a gyerek apja, de bármelyik valamire való nőgyógyász megmondja nektek, hogy a szűzhártya állapotából egyáltalán nem lehet következtetni az adott nő szexuális hátterére.


Remélem nem romboltam össze a nőgyűlölő, ám a nőkhöz kicsit sem értő tagok elméleteit, és remélem a hölgyek rájöttek, hogy az első szexen lévő tabu csak egy sokáig fennmaradt misztikum, amit azért találtak ki, hogy ne érezzék jól magukat.

2014. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De egyébként aki nekem nem hisz, az bármilyen szexualitással, nőgyógyászattal kapcsolatos szakirodalmat fellapozhat, és az majd az arcába köpi az igazságot :)
2014. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!