Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek a kései szüzek...

Szerintetek a kései szüzek kivel oszthatják meg a problémájukat?

Figyelt kérdés

Értelem szerűen olyanra gondolok aki együtt is képes érezni velük.

Lehet hogy a másokkal való megoszts nem változtat a helyzeten, de sok ember könnyebbnek érzi hogy másokkal megosztotta a problémáit. Ezért engem is érdekelne.



2014. márc. 10. 17:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
írhatsz :)27/f szűz
2014. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
És némelyik pap orvosolja is a kérdést.
2014. márc. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
Az a baj,hogy senkivel maximum egymással,ahogyan én észrevettem mert én is ilyen vagyok.Senki más nem tudja megérteni a valódi helyzetet,csak aki volt már benne.
2014. márc. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

4 sajnos én is ezt tapasztalom

De a mások közömbössége nem csak ilyen problémákra vonatkozik. Aki átélt egy tragédiát azzal sem érez együtt a környezetében az aki nem élte át. Pont ez a helyzet a kései szüzekkel. Mivel régóta olvasom a Gyakorikérdéseket elhiszem hogy egy idő után unalmas hallgatni mások bánatát, de akkor is lehetne a válaszolókban több együttérzés.

2014. márc. 10. 17:24
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom mit siránkozol.

Én 22 évesen vesztettem el és egyébként is rég voltam már lánnyal, mégsem siránkozok.

Most épp magamba bolondítok valakit és majd megdugom.

2014. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Legjobb barátokkal...
2014. márc. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:

Én személy szerint senkivel nem szoktam megosztani ezt a "problémát"..nem is tekintek rá igazán problémaként, majd eljön az idő mikor én is szerelmes leszek és a srác is majd kölcsönösen érez és akkor megtörténik.

Meg hát 21 éves vagyok és azért nem sok lányt ismerek aki ebben a korban/ebben a világban ugyanúgy képes és hajlandó várni a szexszel és ezzel együtt is érez az ezzel felmerülő "problémákkal".

Félreértés ne essék, nem az igazira várok :D.

Mondjuk persze vannak dolgok amikre úgy kíváncsi lennék hogy, más hogy gondolja, vagy hogy van bizonyos dolgokkal. De vállat vonok és nem ilyeneken agyalok. :)

2014. márc. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%

7-es vagyok: és még ha a legjobb barátnőmmel is beszélek erről, akkor sincs az általad említett "együtt érez", mert csak úgy tud valaki együtt érezni veled teljes mértékben ha a legtöbb tulajdonságotok ugyanaz, és ugyan úgy is gondolkodik, ugyanaz az életfelfogása stb.

De sokat segíthet ettől függetlenül egy igazán jó barát.

2014. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%

már bocs de együtt kéne siratnunk hogy szűz vagy vagy mit vársz?szerintem ennél sokkal nagyobb gondok is vannak az életben,nem értem mért tekinted ezt egyáltalán problémának,azt meg aztán duplán nem hogy miért várod el mások sajnálatát,ha annyira zavar hogy szűz vagy,tegyél ellene,mások is csak ezt tudják mondani,azt meg tényleg ne várd hogy majd itt a gyakorin kiírsz egy kérdést és szánni fog mindenki hogy jajj te szegény szűz gyerek...én is szűz vagyok és ettől még nem esek depresszióba,és nem írok ki olyan kérdéseket hogy jaj 20 éves létemre még szűz vagyok most mi lesz,nagyon kínos ez?

nagyon unatkozhattok itt egyesek...

2014. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

A múltban még nem osztottam meg másokkal személyes problémáim semmijen téren de sokak szerint ez hasznos ezért is látom értelmét.

Úgy tartják a megosztott öröm kétszeres öröm és a megosztott bánat pedig fél bánat.

Amúgy meg aki nem érez együtt egy vele egy cipőben járó emberrel az meg is érdemli a sorsát.

2014. márc. 10. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!