Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Maszti közbe gyorsan megyek...

Maszti közbe gyorsan megyek el. Gondolom első szexnél is majd. Ettől félek. Mit tegyek? Tvább lenn

Figyelt kérdés

Sziasztok. Amikor verem gyorsan elmegyek... próbálom visszatartani, abbahagyom vagy ilyesmi de legtöbbször gyorsan elmegyek. Így gondolom első szexnél is majd.

Attól félek, hogy a lány ki fog nevetni, vagy valami hasonló hogy gyorsan elmegyek? Vagy mondjuk lenne egy kis orál és akkor beveszi és máris elmennék...

Olyat kérdezek, aki gyorsan elment, hogy elő szex milyen volt? Nem volt semmi ilyen amire én gondolok?

17/f


2009. dec. 14. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki önkielégítést végez, vagyis maszturbál sokkal hamarabb elmegy mint ha más csinálná neki (persze vannak kivételes esetek bőven), de ez a szexre nem jellemző :)


Ne félj, nem lesz gond. Ha stresszelsz akkor a potenciáddal lehetnek gondok akkor a legutolsó gondolatod lesz az hogy mi van ha hamar elmész :)

2009. dec. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem volt :D Én is ilyen voltam mint te és az elsőnél 10 percnél tovább nem is bírtam. De a másodiknál már nem stresszeltem és sokkal tovább húztam ;)Am ha az elsőnál hamar elmész akkor míg ujra nem "töltődsz" kényeztesd a csajt és ő is felhúz utána meg nincs gond :D. 1 a lényeg NE STRESSZELJ !!!
2009. dec. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát, a kézimunka sokkal hatékonyabb...én úgy voltam ezzel, hogy kézzel 2 perc, vagy annyi se, de szex közben minimum 20 perc volt eleinte. Inkább később kezdett csökkenni az időtartam, de kis odafigyeléssel ez korrigálható.
2009. dec. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kell félni. Elég érdekes de ha az ember magának csinálja tényleg hamarabb képes elmenni. A sex más. Ott lesz a lány és eleve nem akarod hogy hamar elmenj (míg mikor magadnak csinálod főleg ez a cél) másrészt hosszabb ideig fogod bírni mert nem ég és föld a különbség az érzékeknek. Azonban a gyakorlás nemárt. Próbálj az izmaiddal játszani... feszítsd meg a szerszámod izmait meg a hasizmokkal is lehet valamelyest irányítani a dolgot. Mindenki máshogy tudja irányítani. Fő a gyakorlás és a tapasztalat.
2009. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nemcsak olyan lányok nők vannak, aki élvezik a hosszú szexet. Utálom, ha húzuk vonjuk. A leghosszabb aktusom, ami életemben volt kb. 15 perc. Párom eleinte az előjátékkal el akarta húzni, de egyszerűen, ha ujjazott, v. a nyelvével kényeztetett, már attól annyira elszálltam, h. a farkát kb. 3-4 percre tudta csak berakni. Legtöbbször mindig hátul jön belém és a csiklómat is hátulról előre nyúlva izgatja, de így is csak 10-15ig bírom a dőfködéseit, mert hamar hüvely orgazmusom lesz tőle...
2009. dec. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha lesz is probléma, azért fog javulni a helyzet, pl. ha nagyon erős ingerek érnek, az tudja csökkenteni az érzékenységedet. Lányok akik pl. rászoknak a vibrire, meg spilázzák egyre nagyobbakkal tolják stb., egy idő után már nehezebben jutnak csúcsra normál szexszel.
2009. dec. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát figyelj azt tom tanácsolni, amikor majd a csajsziddal szexelsz és amikor érzed, h hamarosan elélvezel akkor vedd ki és folytasd ujjal aztán megint a farkaddal és megint felváltva. Én is így csináltam és a csaj 3szor is elment és nagyon bejött neki. még most is így csináljuk kb. heti 3szor talizunk és emellettt minden nap verem és egyedül hamar elmegyek, de Vele volt. 1 órás menet is.
2010. jan. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!