Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek-e terhes, ha nem...

Lehetek-e terhes, ha nem hatolt belém? Kerülhetett az óvszerre előváladék?

Figyelt kérdés

Barátom véletlenül fordítva húzta fel az óvszert.Mikor észrevettük (szinte azonnal,szóval nem történt közben semmi) kifordítottuk.Ezután sem hatolt belém,hanem csak a hüvelyemnél izgatott.

Most ott tartok,hogy pár napja késik a menstruációm (ami csak nagyon ritkán fordul elő),és iszonyatosan félek. Lehetek-e így is terhes vagy nem?Az idegesség miatt már nem tudok gondolkodni. Ha tőlem kérdeznék ezt,szerintem az válaszolnám,hogy ez lehetetlen,de más dolog a tröténet középpontjában lenni....Kérlek segítsetek!


2009. dec. 15. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem iszonyúan minimális az esélye, szinte nulla. Valószínűleg azért késik, mert nagyon stresszelsz rajta.

Nekem az vált be, hogy ilyenkor (még ha tudtam is h nem juthatott belém semmi, mert gumival védekeztünk), amikor késett és paráztam, vettem egy tesztet. A negatív megnyugtat, általában másnap megjött :DDD

2009. dec. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nem. Haverom barátnőjének 2 hetet késett de nem lett belőle semmi : )
2009. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

1.:Elmondanád hogy hogyan lehet felhúzni fordítva egy óvszert? De most tök komolyan...kíváncsi vagyok...csak mert ha fordítva akarnád felhúzni nem menne, mert arra nem tudod legörgetni...szerintem:P De lehet, hogy tévedek akkor pedig 1000bocs...

2.: pontosan mivel is izgatott a hüvelyednél?:P

2009. dec. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
utolsonak nagyon egyzerű forditva felhuzni nekünk is ez aognd folyton h az átlátszó guminál nem látszik h meik iráynba ajó mert mind 2 iráynba le lehet göregtni csak a van amikor afelénél megakad és akkro lehet kidobni:s ha nem tudod vissza tekerni
2009. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Figyelj...ne kérdezd,valahogy össze hoztuk.:D

De én attól félek,hogy előváladék került a tetéjére,és így meg az én hüvelyemre.Ez akkor még eszembe se jutott..:S

2009. dec. 15. 15:58
 6/12 anonim ***** válasza:

Értem, akkor bocsi:D Csak mi is átlátszó gumit használunk és nekem úgy tűnik, hogy csak egy felé lehet görgetni:/ nade majd legközelebb megnézem:D

Amúgy meg sztem nem kell aggódnod....mármint én úgy értelmeztem, hogy csak teljesen kívűlről izgatott, szóval csak hozzádért....és az nem elég ahhoz hogy a spermák feljussanak:/ már hogyha belegondolsz mennyi "védekezőmechaniuzmusod" van odabent:D nemsok esélyük van szegény fickóknak...

2009. dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet,negatív lett.Megnyugodhatok?:)
2009. dec. 17. 16:13
 8/12 anonim ***** válasza:
előváladéktól amúgyis nagyon kicsi az esélye, hogy terhes leszel, így meg főleg. bár olvastam csináltát tesztet:)
2009. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Az előváladéktól szerintem még ember nem esett teherbe. Ha nem tette beléd teljesen a micsodáját, akkor meg a spermák, amik még nem is voltak azok, nem tudtak feljutni a méhedbe.

Tehát, semmi ok az aggodalomra szerintem. De látom, sikerült megnyugtatod magad, máskor ügyeljetek jobban ezekre mert látod, feleslegesen aggódtál. Inkább vegyetek elő új gumit.

2009. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
úristen fordítva húzta föl?? xD kicsit béna lehet xD
2009. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!