Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüz vok fiu . HOgy izgassam...

Szüz vok fiu . HOgy izgassam fel kellöképpen a barátnömet? PLs normális válaszokat

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Tapasztald ki, vagy kérdezd meg, hogy mi esne jól neki. Légy szenvedélyes, simogasd, nyalogasd. :DD
2009. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem pl.nagyon bejön a melleim,nyakam csókolgatása,illetve az ujjazás.Ez így elsőre elég is szerintem.Mondjuk én már egy hosszú,szenvedélyes csóktól is nagyon be tudok indulni.:P


L/18

2009. dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
aztak*rva először azt olvastam hogy "szük vok fiu" xdddd
2009. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nektek kell kitapasztalnotok. Am hosszú szenvedélyes csókok a szájára, nyakára mellére. Tuti bejön.. vagyis próbát tuti megér xD:D
2009. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Az előbbiekhez csatlakozom. Simi, ujjazás, mellcsókolgatás.. ezek mindig nedvesítő elemek.

F28

2009. dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Petting minden mennyiségben. Lehet, hogy van valami egészen érdekes erogén zónája, amiről nem is tudsz, lehet, hogy még ő se (ismerek ilyeneket, kulcssont, derék, tarkó, térdhajlat, fejbőr, stb.), elég nagy az ember testfelülete és nemigen van olyan, ahol ne lenne jó, ha simogatnák, nem kell rögtön puncira menni, még az is lehet, hogy azzal csak megijeszted, ha ő is szűz. Ha ő nem az, akkor esetleg hagyd irányítani egy picit, van olyan lány, akinek az is bejön, hogy az ő kezében van a gyeplő és ő vezet be a nagy hűhába.
2009. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én pl imádom a vámpírkodást, egyszer barátom csak úgy viccből beleharapott a nyakamba (persze azért gyengéden).. széken ültünk, de az ágyban kötöttünk ki ;)
2009. dec. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
először ujjazd meg, ha meg akarod dugni akkor hajrá
2010. jan. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lehet hogy hülye dolog de barátnőmék azt csinálják hogy a fiú a nemiszervét belemártja tejbe és a barátnőm nemi szervénél csinál formákat csapkodja(a nemiszervét a fiú)
2011. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!