Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok ilyen esetben nem...

Lányok ilyen esetben nem hajtanátok el egy húsz éven felüli szűz férfit?

Figyelt kérdés
Előtte eléggé gyerekes, félénk, antiszociális volt, a saját hibái miatt másokat okolt, de már teljesen megváltozott. Vannak céljai, próbál minél többet tenni a sikereiért, szeret emberekkel barátkozni, többet mozog, sportol, és inkább egy olyan lányt keres, akivel leélhetné az életét nem vágyik arra, hogy úgymond bepótolja az elmaradást.
2014. márc. 20. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Volt már a kérdés, és most is ugyanazokat fogod hallani.

Aki 20 év felett még szűz annak komoly problémái lehetnek.

Nem változtál meg, főleg annak fényében, hogy minden nap megkérdezed ezt...

2014. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol már! Mi az, hogy 12 elmúlt és szűz? Meg nincs 500ezer a zsebeibe, plusz nem dicabrió -,- Nem is fériu az ilyen, pfejj leköpöm,hugozom, kakilom, én egy nő vagyok nem tanárnéni.
2014. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

"aki 20 év felett szűz annak komoly problémái lehetnek" -ez egy baromság, lehet hogy csak még nem talált olyan akit szeret és csak azért hogy dugjon nem fekszik össze akárkivel, komolyan milyen világ már ez,aztán 14 évesen kérdezgetik itt hogy jajj nagyon ciki ha szűz vagyok meg vegye már el valaki,semmi ciki nincs a szüzességen,aki meg azt állítja hogy igenis az mondjon már egy értelmes okot hogy miért ciki

a kérdésre válaszolva,nem én nem hajtanám el(ha nem lenne barátom), de ez szerintem nem azon múlik hogy sportol e valaki vagy mennyit barátkozik hanem hogy számunkra szimpatikus-e,el-e lehet vele beszélgetni,stb

2014. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem még egy lány sem válaszolt a kérdésre :)
2014. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyéb tekintetben egy hullámhosszon vagyunk és úgy alakul a kapcsolat, akkor nincs vele .


L

2014. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*nincs vele gond (bocs lemaradt.)
2014. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!