Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen veszítetted el a...

Hány évesen veszítetted el a szüzességed? Megbántad?

Figyelt kérdés

Nemet is írjatok, köszönöm :)

L



2014. márc. 26. 17:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

17 és egyáltalán nem azóta is együttvagyunk lassan 1 éve

17/F

2014. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vesztettem el, és nem bánom. :) Valószínűleg nem is fogom hosszú évekig. Amíg nem lesz olyan kapcsolatom, amiben megbízom a páromban teljesen, addig ez így marad. Remélem segíthettem. :) 17/f
2014. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Tizenhét éves voltam ( és vagyok is ), akkor öt hónapja voltam együtt a barátommal. Nekem fájdalmas volt az első alkalom, és azóta is van, hogy néhányszor fáj a szex, mivel nagyon-nagyon szűk vagyok. Nem bántam meg, örülök, hogy a párommal veszítettem el, éppen elegendő időt vártunk vele, és a fájdalmat is ki lehetett bírni. Már több, mint egy éve vagyunk együtt, boldogok vagyunk, nekem kellemes élményként maradt meg az első alkalom.
2014. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam, de nem azzal a sráccal kellett volna, illetva van mikor bánom, van mikor nem. de jobb lett volna, hogy a mostani párommal történik meg:)
2014. márc. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen 3 hét együttlét után:) nem bántam meg. nem tartott sokáig, a gumi is nagyon szűk volt rám, de az a 30 másodperc király volt:D
2014. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

18 és azt bántam meg hogy nem hamarabb.

F

2014. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
40 F.
2014. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
17 F és azt bántam meg,hogy nem haamarabb.. :) azóta sem bírok betelni a puncival... : / :)))
2014. márc. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
43%

már közelebb voltam a 18hoz, mint a 17hez, és kb egy hét ismertség után feküdtem le egy sráccal, aki utána nem is keresett, és egyáltalán nem érdekelte maga az aktus közbeni jólétem sem... ráadásul utólag kiderült, hogy még nője is volt.

ennek ellenére így utólag (már lassan 4 év távlatából) egyáltalán nem bánom. miért bánnám? :) az csak egy szex, ráadásul elég pocsék, annál sokkal maradandóbb élményeim voltak akkortól, amikor már tapasztaltabb és öntudatosabb szerető lettem. ez is egy tapasztalat volt, amitől csak bölcsebb és körültekintőbb vagyok :) sőt, ami azt illeti, elég sokat segített abban is, hogy megtanuljak szeretkezés közben magamnak is és a partneremnek is gyönyört okozni (hangozzék ez akármilyen hihetetlenül is). én nem siránkoztam (na jó, kb fél évig azért eléggé magam alatt voltam miatta), hanem megpróbáltam (sikeresen) tanulni az esetből.


21/l

2014. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Még az vagyok sajnos,és nem tudom valaha sikerül-e elveszíteni. :/

22/F

2014. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!