Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy jussak túl ezen? Fájni...

Hogy jussak túl ezen? Fájni fog? Mit tegyek, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés

Nem elítélést szeretnék, hanem tanácsokat.

Belementem valamiben, amibe nem kellett volna.

Fogadtam valakivel, valamiben, hogyha veszítek, lefekszem vele. És nekem ő lesz az első... Ő már elég tapasztalt, nagyon sok lánnyal, nővel együtt volt már.

Valamilyen szinten zavar, hogy ez történt, hogy belementem ebbe.

Nem a külsejével van baj, mert egy álompasi, stílusos, izmos, gyönyörű mosoly, kék szemek, stb. Csak a tudat, hogy szinte eladtam magam neki... Olyan, mintha valami tárgy lennék.

Mindig úgy képzeltem, hogy majd olyannal fogom elveszíteni, akit szeretek és régóta együtt vagyunk.


2014. ápr. 13. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyomi egy lány vagy. Amúgy meg miért kéne lefeküdnöd vele? Komolyan ennyi eszed van?
2014. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A tudat utána jobban fog fájni, hogy egy olyan valakivel vesztetted el akit nem szeretsz, mint a fizikai fájdalom.

Olyan meg nincs, hogy egy fogadás miatt kéne lefeküdnöd valakivel...

2014. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem teszed meg megöl vagy mi? Mert ennyi ésszel jobb ha megteszi. Szóval ne tedd meg. Jól gondolod, eladtad magad, csak nem fizet érte. Ingyen kürva. Legjobb üzlet.
2014. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem kioktatást akarok.

Tudom, hogy hibáztam.

Értelemszerűen nem fog megölni, ha visszalépek... De azt visszacsinálhatja, amit tett értem/miattam és az nem lenne jó.

2014. ápr. 13. 21:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor csináld a te bajod..Tedd tönkre magadat
2014. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom de értelmet még mi se tudunk adni... De jó kezdet egy ilyen stílusú élethez. Legközelebb pénzt kérj. ;)
2014. ápr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"De azt visszacsinálhatja, amit tett értem/miattam és az nem lenne jó."

Ezek szerint nem írtad le a teljes "sztorit". :(

Így nehéz jó tanácsot adni.

Mivel kötelezett le, mit tud visszacsinálni, és mivel tart, tarthat sakkban? Megéri-e mindez azt, hogy lefeküdj vele?

Ha nem akarod itt megírni a részleteket, de szeretnél normális, nem kioktató tanácsot kapni, akkor válaszolj privátban. Addig is húzzad a dolgot!

2014. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!