Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valakit sokat ujjaznak/ujja...

Ha valakit sokat ujjaznak/ujjazza magát az első alkalom előtt akkor tágabb lesz? Kevésbé fog neki fájni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2014. ápr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, akkor lesz tágabb, ha gyereket szül az első alkalom előtt..
2014. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz tágabb.
2014. ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Semmitől nem leszel tágabb, max a gyerekszüléstől, de nem hiszem, hogy szülni fogsz az első alkalom előtt, hacsaknem Szűz Mária vagy. Fájni pedig nem azért fog, mert nem elég tág. Szerintem te még egyáltalán semmit ne csinálj, ha ennyire nem vagy tájékozott!! A magadfajták szoktak maguknak feldugdosni minden hülyeséget, aztán megsértik magukat, meg fertőzést kapnak. Előbb legyél tisztában a tested működésével, járd ki a nyolc osztályt és majd aztán fedezd fel magad közelebbről!
2014. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Már mért ne lenne tágabb, ha 3-4-5 újjal behatolnak vagy egy nagy csemege ubival? Naná hogy olyan leszel mint egy barlang :D
2014. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A baratnom miatt kerdezem,nem kell pattogni. Szerintem nem szegydn h 16 eves fiukent ezt nem tudom...
2014. ápr. 21. 21:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Jééézus! Akkor meg főleg tartsd magad nagyon távol a barátnődtől! :D Menj inkább kisautózni! Neked még nem valók a lányok, majd ha értesz hozzájuk!
2014. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ujjazd csak - fájni fog neki valszeg -, hadd szokja az érzést (bár egy farok teljesen más). Én majd' megőrültem, mikor a barátom ujjazott, mert eleinte nagyon kellemetlen volt, de örülök, hogy csinálta.


Tágabb nem lettem és mind a mai napig fáj, mikor belém hatol (pedig már egy éve szeretkezünk).

2014. ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt az első alig vártam.
2014. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!