Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha még szűz vagyok, de szerete...

Ha még szűz vagyok, de szeretek masztizni és nem akarom, hogy elveszítsem a szüzességem (nekem az azt jelenti, hogy nincs elszakadva a szűzhártyám) akkor ujjazhatom magam?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Igen.

A szüzesség nem feltétlen a szűzhártyától függ, komoly megerőltetéstől is van, hogy elszakadhat.


TESZT

Járt Benned pénisz? Nem vagy szűz.

Nem járt Benned pénisz? Szűz vagy.

Ennyi.

2014. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, bár azzal el tudod venni a szüzességed... vagy nem.
2014. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
A szüzesség elvesztése az, amikor egy pénisz behatol a vaginádba. A szűzhártya átszakadása millió más okból is előfordulhat.
2014. ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha komoly a kérdésed, irj privit.
2014. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Hiába jelenti neked azt a szüzesség, hogy nem szakadt még át a szűzhártyád, nem ez a valódi jelentése, és ezzel a gondolattal bizony barátkozzál meg!
2014. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hmm... Szeretsz masztizni? Hmmm.. :P Izgató! :P

Szívesen segítenék! :P

További olvasóknak itt egy hasznos cikk:

[link]

F

2014. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még ez a kép ,aranyere van már az análtól:)
2014. jún. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Gondolom neked már tárgytalan de későbbieknek..

igen, de szerintem kezdd mondjuk a zuhanyrózsázással.

becsücsülsz a fürdőkádba(ha van, ha nimcs akkor marad az ujjazás) és a csiklódra irányítod a vizet a zuhanyrózsából. A legtöbben víz alatt csinálják. Szerintem ha simán csinálod jobb, higénikusabb hogy nem ér hozzá a puncidhoz és szerintem jobb élmény. Akközben is ujjazhatod magad..úgy a legjobb, és meg is szokod. Plusz a fájdalom sem lesz olyan rossz élmény, hiszen abbahagyhatód, befejezed csiklón, és minden jó ha a vége jó. :)

2014. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!