Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha elsönek megujjazuk magunkat...

Ha elsönek megujjazuk magunkat az fáj?

Figyelt kérdés
és nem a csiklóizgatásra gondoltam hanem mikor az ujjunkat benyomjuk.. a gyengébbek kedvéért még szüz vagyok.

2014. ápr. 22. 20:42
1 2
 11/15 anonim válasza:
0%
Hali,hat engem egyik ismerosom ujjazott meg eloszor 38eves volt en 12.Nalunk aludt de csak az en szobamba volt hely ezert apukam oda tette,amugy egyik munkatarsa.Felebredtem mert ereztem valai nedveset a puncimnal lenyultam es lattam hogy ver,elkezdtem sirni erre Gabor felebredt es mondta hogy nyugodjak meg nincs semmi baj csak nagylany lettem,elmondta hogy mi van de annyira felizgatta a puncim latvanya hogy hozzaert es mondta hogy megakar ujjazni.Nagyon feltem mert nm tudtam milyen de mivel kedves volt velem megengedtem neki.eloszor csak a csiklomat izgatta nyalas ujjal jo sokaig aztan korkoros mozdulatokkal egyre beljebb nyomta az ujjat nekem egyaltalan nem fajt nagyon gyengeden csinalta vegig kerdezte hogy hogy jo nekem ugy hogy elotte az a lenyeg hogy jol izgasd fel magad :)
2014. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
megpróbáltam de nem nagyon akart bemenni, mikor egy kicsit bement nem mertem tovább nyomni mert eléggé kellemetlen érzés volt, anyira nem is esett jól mint ahogy gondoltam... lekellene vágnom a körmöm? amiatt is rosz lehet?
2014. ápr. 22. 23:34
 13/15 anonim ***** válasza:
96%
11-es: ugye tudod, hogy apuci kedves barátja egy aberrált állat, aki bűncselekményt követett el azzal, amit csinált? :)
2014. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nem törvényszerű, hogy fájjon az első alkalom, bár arra befizetek, hogy átszakítod a saját szűzhártyádat...
2014. ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
minden kezdet nehéz. ÉS FÁJDALMAS
2014. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!