Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 év feletti szüzesség =...

20 év feletti szüzesség = örök vesztes? Mert a lányoknak igényeik vannak szex terén, és nincs kedvük tanítgatni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 11:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Egy havercsaj mondogatta mindig, hogy ő kifejezetten kedveli a szűz pasikat, mert azokat úgy idomítja be, ahogy ő szereti.
2009. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Andrewka ***** válasza:
93%

Vagy szintén szűz/nem túl tapasztalt lánnyal jössz össze és akkor együt tapasztaltok meg mindent.

És máris nem vagy örök vesztes.


22/f

2009. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
73%

azilyen irányítgatós csajoknak bejönnek a szűz pasik, mert lehet tanítani, meg lehet "uralkodni" rajta, meg lehet vele mindenféléket csinálni.


de amúgy sok csaj nemszereti a 20on felüli száz pasikat, és nemfeltétlen azért, mert tanítgatni kell, hanem azért, mert elgondolkoznak rajta h ez a pasi vajon miért szűz még 20on egynéhány évesen is? tirka és elgondolkodtató dolog.

24L

2009. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
"de amúgy sok csaj nemszereti a 20on felüli száz pasikat, és nemfeltétlen azért, mert tanítgatni kell, hanem azért, mert elgondolkoznak rajta h ez a pasi vajon miért szűz még 20on egynéhány évesen is? tirka és elgondolkodtató dolog." Na igen ezt elfelejtettem, hozzátenni, mert ez magátólértetödő dolog.:S:S Úgy utálom Magam, amiért még mindig az vagyok.:S Jobb ha lemondok inkább az egészről, mint, hogy hiába küzdjek.:( Megvannak a maga előnyei is annak.
2009. dec. 23. 12:22
 5/31 anonim ***** válasza:
47%

Helló,

Szerintem keress ki egy jól kinéző prostit és menj el hozzá. Keress valami fullos csajt és fizess be hozzá 2 órára. Ledobsz magadról egy 40-est kb. Ne szégyelld, hogy szűz vagy, hanem mondd meg neki, hogy ez az első, stb. és nagyon meg akarod adni a módját. Magabiztosabb leszel tőle, csak rá ne kattanj.

2009. dec. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Te is, így csináltad?
2009. dec. 23. 12:42
 7/31 anonim ***** válasza:
53%

ezen már én is elgondolkodtam... lehet hogy jövőre megcsinálom (de én nem egy annyira fullos csajt választanék, mert ha szégyenlős vagy az zavaró lehet)

egyik haverom is megcsinálta (már ő sem tizenéves volt) és szemmel látomást megváltoztatta. Magabiztosabb lett.

sok sikert!

2009. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
58%
11:55: attól hogy valaki huszonévesen szűz még nem biztos hogy papucs, vagy az akarna lenni.
2009. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
58%
figyi, nemkell ehhez prosti. lemész vmelyik diszkóba, eljátszod a menő csávó vagyok-ot, kinézel vmi 16 évest és ennyi volt. kérj kölcsön egy kocsit vmelyik havertól, ha neked nincsen.
2009. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Van akinek az az igénye hogy tanítgasson. Nekem pl egy határozott pasi kell, aki nézzen is ki valahogy.
2009. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!