Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Leszbikus lányok, ti szakított...

Leszbikus lányok, ti szakítottátok már át barátnőtök szűzhártyáját? Hány évesek voltatok? Mivel csináltátok?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Próbálkoztunk kerti metszőollóval, ásóval, kapával, de elég reménytelen dolog.


Most komolyan, a szűzhártyán nincs mit átszakítani (vannak ugyan ritka, orvosi esetek), nem várkapu. Behatoláskor tágul, ha pedig nem elég türelmes az ember, akkor megsérülhet. A türelem pedig nagy erény.

2014. ápr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
26%
2014. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A magyar ezt a szot haszmalja de akkor fogalmazzunk ugy, hogy szakìtotta. ... Nem kell felvilagositasi oldal. Koszo
2014. ápr. 25. 22:42
 4/11 anonim válasza:
76%

Ritka esetekben a szűzhártya olyannyira vastag lehet, hogy elzárja a teljes vaginális nyílást (imperforált szűzhártya).


Ez a fajta szűzhártya gátolja a menstruációs váladék ürülését, a behatolást szexuális aktus alatt, vagy bármi más vaginába helyezését. Gyakran orvosi beavatkozás szükséges, azonban ez egy egyszerű kis bemetszéssel korrigálható. Ha a havi váladék felhalmozódik a méhnyálkahártyában, de nincs menstruációs váladék, a vagina megtelhet vérrel, ami visszajuthat a méhhez és emiatt görcsöket okoz, ezért orvosi beavatkozás szükséges.


az országban én vagyok az 5. akinek ilyene van :DD

2014. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
5: Majd egy ubival gondoskodunk rólad :D
2014. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
23%
huhuhuhuuu köszönöm szépen :DDDDD
2014. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Hogy az első honnan vette ezt a f.aszságot, h nem lehet átszakítani... Vannak rajta nyilások, ahol a vér távozik, de egy hártya szerű képződmény, ami igenis átszakad. Nem úgy, mint egy celofánpapír, de azt túlzás mondani, h olyan mint vmi gumigyűrű és csak tágul. Akkor ezek szerint mindenkinek aki vérzik erőszakkal tolja be a pasija??

Amúgy hogy válaszoljak is, nem vagyok leszbi, de gondolom leginkább ujjazással szokták, és vagy átszakad vagy nem.

2014. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
leszbik válaszát várom igazából:D ujjazással, hogy lehet ha ujjazza magát a csaj attól nem szakad át.
2014. jún. 1. 18:59
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Igazából én még szűz vagyok, de ujjazással szerintem simán át lehet szakítani, csak nem tudom mennyire lehet kellemes... És arra, hogy akkor magát hogy ujjazza, hát úgy hogy én magamnak csak egy ujjal csinálom (az még átfér így is a "gyári lyukon"), de gondolom, ha többel akarnám ahhoz már át kéne szakítanom a saját szűzhártyámat, amit meg nem szeretnék.

Egyébként ez nem egy olyan dolog, hogy át KELL szakítani. Ha csináljátok, amit szerettek (pl. ujjazás), és attól nem szakad át, attól még nem kell feltétlenül felnyomni egy uborkát is, hogy de csak azért is.

2014. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
ujjazással simán lehet. az én bnőm már nem szűz és neki az exe az ujjával szakította át. ha elég mélyen és több ujjal csináljátok akkor simán. de magadnak azért jóval nehezebb. szerintem hagyd meg a bnődnek ezt az élményt:)
2014. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!