Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyan lány aki már feladta...

Van olyan lány aki már feladta a reményt, hogy elveszíti a szüzességét?

Figyelt kérdés

Pl olyan aki elműlt már 25-30 éves és még soha sem volt férfival.

Nem felszedni akarom vagy hasonló, csak érdekel, hogy miért van ilyen helyzetben, és a lelkivilága stb.



2014. ápr. 26. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen csak fiúban van... A lányok ha nagyon akarnak, találnak ha más nem, egy lúzerebb srácot, akivel le tudnak feküdni...
2014. ápr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia

Én még 20 sem múltam el, de annyit mondhatok, hogy azt sosem szabad feladni. Várni kell, és majd eljön az aki igazán megérdemel. Minek akarsz olyan férfival lenni, aki nem tisztel, kihasznál, és másnapra eltűnik?

2014. ápr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek ha egy nő ha szexet akar egyetlen csettintésre talál 1000 pasit aki örömmel megdugja.

Viszont ez fordítva nem így működik szóval enyiböl a pasik vannak sz@rban.

2014. ápr. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Én már elmúltam 25, de nem adtam fel a reményt. :) A szüzességem miatt nem vagyok kétségbeesve, viszont amiatt annál inkább, hogy még soha nem érdeklődött irántam senki. Viszont tudom az okát, hogy miért nem és próbálok rajta változtatni, csak elég lassan megy. Ha te is ilyen helyzetben vagy, akkor én is csak azt tudom tanácsolni, hogy soha ne add fel! :)
2014. ápr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sajna már feladtam..de remélem egyszer majd eljön a herceg és belém helyezi a dákót! Vagy legalább a paripája..
2014. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Óriási tévedésben él, aki azt hiszi, hogy egy nőnek csak csettinteni kell és kap pasit. Ennél nagyobb hülyeséget talán nem is hallottam. Talán nehéz elhinni, de tömegesen vannak lányok, akik már a huszas éveik közepén járnak vagy már harminchoz közel, de soha senki még csak nem is közeledett feléjük, soha senki nem viszonozta a szerelmüket, folytonos elutasításban volt részük.

Igen, vannak ilyenek szép számmal, csak meghúzzák magukat, nem reklámozzák, mert cikinek érzik.

Ennek többféle oka is lehet: a külsővel való elégedetlenség, amit a szemét bunkó osztálytársak/munkatársak még meg is erősítenek benne és emiatt önbizalom hiányuk lett, ami miatt ha még közeledik is felé valaki, vissza utasítja, vagy itt van még a gyermekkori trauma, ami miatt képtelen kapcsolatokat kialakítani és ápolni, illetve itt van még a közömbösség...vagyis a lányok, akik nem vágnak magukon eret ha nem sikerül évente partnert cserélni. Élik az életüket, dolgoznak, tanulnak, próbálják építeni a karrierjüket, leküzdeni a betegségüket, ezer más problémájuk van és nem az a fő gondjuk, hogy idén ég nem rakta belé senki a szerszámát.

Ezer oka van, annak ha egy nő ilyen "későn" még szűz és higgyétek el, sokan vannak, csak ezek a lányok azok a tipikusan háttérbe húzódóak, igyekeznek minél több vizet zavarni és ráhagyják a seggriszálást, meg r*banckodást a könnyebb vérű nőtársaikra.

2014. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki mimnél több vizet zavar az annál nagyobb feltűnést kelt v is igyekeznek mimnél nagyobb feltűnést kelteni, azzal h hátérbe maradnak.


Ha te mondod biztos így van. Bár én még nem találkoztam ilyennel.

2014. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy nő csak abban az esetben marad szűz sokáig, ha túlságosan válogatós a pasik terén... Képtelenségnek tartom, hogy egy átlag csaj ne találjon akár egy középszerű srácot...
2014. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!