Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Petingelni szeretnék a barátnö...

Petingelni szeretnék a barátnömel bövveben lent. Hogyan lehet?

Figyelt kérdés

Én 16 fiu barátöm 14

2 hónapja járunk és szeretnék a barátnömel petingelni de ö ezt undoritonak tartja

hogyan lehet ráveni?vagy megszeretetni vele?

kérlek segitsetek


2009. dec. 24. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
nyilván korainak érzi még. helyesen is gondolkodik. meg ne próbáld rá erőltetni. majd ha készen áll rá... hülyegyerek.
2009. dec. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Undorítónak tartja? Ajaj. Pedig alap esetben egy lány, aki szereti a barátját, nem mond ilyet. Nem azt kérted, hogy feküdjön le veled, mert akkor azt még érteném. Akkor szerintem eleinte ne csináljatok semmi olyat, ami már a nemiszerveket is igénybe veszi..csak simogasd, csókold és talán megjön a kedve majd egyszer.
2009. dec. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Undorítónak találja? Ott elég komoly gondok vannak... Lehet hogy nem tudja miről van szó.
2009. dec. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Bocsi nem olvastam hogy még csak 14. Lehet hogy korainak érzi.
2009. dec. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad ráerőltetni az emberre semmit, amit nem akar. Ilyet meg főleg nem. Nem érzi még elérkezettnek az időt. De az is lehet (sőt biztos), hogy kislány még. Te sem vagy sokkal idősebb... Ilyen idősen ez még korai szerintem. Bár ezt te érzed, én nem akarok prédikálni.

Ez ellen tulajdonképpen semmit sem tehetsz. Tényleg nem éri meg erőltetni, mert pont az ellenkezőjét fogod elérni, vagy ami rosszabb egész életében undorodni fog a szextől és mindentől, ami ehhez kapcsolódik. Én azt mondom várjál vele. ha azért vagytok együtt mert szeretitek egymást, akkor menni fog. Ha csak azért vagy vele, hogy átessél ezeken a dolgokon, akkor meg megérdemled. Ja, és ilyen esetben pedig keress magadnak olyat akinek szintén csak ez a célja...

2009. dec. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiam.. Először tanulj meg írni, aztán tanuld meg, hogy nem lehet erőltetni. Pontosabban lehet.. csak szar lesz. Ráértek még. Boldog Karácsonyt!
2009. dec. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Honnan jött ez az idióta kifejezés hogy petting?


Miért nem lehet egyszerüen simogatásnak vagy tapizásnak hívni?


Negem krvára idegesitett mindig is!! Magyartalan szó!

2009. dec. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Mellesleg nem midenkivel lehet megszerettetni a simogatást vagy a taperolást mivel vannak érintésfóbiás emberek akik egyszerüen bizonyos helyzetekben rosszul lesznek a fizikai kontaktustól!


Az én párom is ilyen, és megértem és elfogadom!!


Neked is elsősorban azt kellene figyelned illetve tenned amit a párod kér tőled illetve amit szeretne.

Nyilván ő tudja jobban hogy mi esik jól neki.


Ha igazán szereted és nem csak az önző kangörcsöd lehűtése érdekel akkor így cselekszel!

2009. dec. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

kÖSSZÖNÉM SZÉPEN HOGY NORMÁLISAN VÁLASZOLTATOK TÖBSÉGBEN!

AKIK MEG LEHÜLYÉZNEK MEG ILYENEK AZOKNAK CSAK ANYIT HOGY Ö SZERINTE GONDOLKODJON MIÉRT IRTAM IDE

2009. dec. 27. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!