Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk/férfiak, nektek nem...

Fiúk/férfiak, nektek nem undorító, ha egy lány a szüzesség elvesztésénél vérzik?

Figyelt kérdés
Persze, tudom, hogy ha szeretik egymást a felek, akkor nem zavarja ez őket annyira, de mégis félek, hogy a jövendbeli barátom nagyon gusztustalannak tartaná ezt. :/
2014. máj. 3. 16:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
6%
NEM normális, ha vérzik. Ha vérzik, az azért van, mert nem volt kellőképp nedves, és felsérült az érzékeny nyálkahártya. Ha megfelelően nedves és kellőképp fel van izgatva, aminek hatására kitágul, akkor NEM SZABAD, hogy vérezzen. Csak tudom tán, apám nőgyógyász....
2014. máj. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
De ha meg szuz akkor normalis. Mert altalabaneg van szuzhartyaja, ami ha atszakad verezhet.
2014. máj. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%

akkor elég gagyi nőgyógyász lehet az apád, ha ilyeneket beszél. :D te jó ég, ezért tart itt az egészségügy, mert ilyenek az orvosok... vagy éppenséggel kamuzol.:D

a szűzhártya átszakadása járhat enyhe vérzéssel. és ennek semmi köze a benedvesedés hiányához.

2014. máj. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én pl örülnék ha emiatt miattad lenne véres a farkam :-D :-o :-D
2014. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!