Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy fiú milyen jeleket ad, ha...

Egy fiú milyen jeleket ad, ha feláll neki?

Figyelt kérdés

Egy osztálytársammal beszéltem a suliban, aki szerelmes belém, és észrevettem, hogy tökre izgul, meg ilyen fura, és később megtudtam egy másik sráctól, hogy kicsit felállt neki.

Fiúk, ti tudtok feltűnésmentesen viselkedni egy ilyen helyzetben? Vagy hogy van ez?


2014. máj. 3. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább morzézok.
2014. máj. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ki szoktam venni, hogy szorítsa a gatya, és úgy beszélgetek tovább.
2014. máj. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én felhúzom rá a kalózlobogót !!
2014. máj. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan jeleket ad, hogy dudorodik a nadrágja azon a részen. :-)


Az az osztálytársad pedig szerintem nem százas, aki utána "jelentette" neked az esetet.


Jó, hogy a facebookon nem posztolta.

2014. máj. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy kevés vér jut még az agyamba is, szóval tudom leplezni az erekciómat. Viszont ha nincs közöttünk valamilyen tárgy (pl asztal) ami takarja, akkor az ölembe teszem a kezem, hogy ne legyen olyan feltűnő.
2014. máj. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
,,tibinek ált a f**sza.lol xdddd hangulat=>polyénos''
2014. máj. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hogy tud "kicsit felállni"?
2014. máj. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Ugy h nem telik meg teljesen verrel. En ha lanyokkal beszelek igyekszem felpumpalni h lassak milyen szep nagy. Ha diszkoban vagyuk akkor rateszem a kezuket.
2014. máj. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
"...megtudtam egy másik sráctól, hogy kicsit felállt neki...." Qrvajo! Egy ficko belédzugott és egy másikkal beszéled meg, hogy akkor felállt neki. Remélem akkor beszélted meg amikor a másik éppen tömött téged, vagy éppen tövig benyelted neki?
2014. máj. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

Csak én nem tulajdonítok neki különösebb figyelmet, ha feláll? Ha állni akar, had álljon, kit érdekel? Ha nemvagyok itthon, észre se szoktam venni, mert máshol jár az agyam, ha észre is veszem, nyugtázom, hogy áll, és ennyi :)

Mit kell ezt túlvariálni? :D

2014. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!