Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ezt most hogy? Nálatok hogy volt?

Ezt most hogy? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
A barátommal le szeretnénk feküdni.De ő úgy szeretné,hogy miután meg volt az első menet(a vérzéssel meg mindennel) utána kicsi pihenő és valami másik póz,ez így normális?vagy nálatok hogy volt?Így a normális?

2014. máj. 7. 21:32
 1/4 anonim válasza:
Ezt nem lehet előre eltervezni. Majd meglátod először is te, hogy mennyire fog fájni, mennyire fog könnyen bemenni. De ezt úgy is érezni fogjátok. Nyugi. Ne parázzatok! Barátod is szűz?
2014. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Normális.

Én misszionáriusban veszítettem el, aztán volt kutyapóz meg szemből ölben is és oldalról fekve, hogy a barátom mögöttem volt.

2014. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# igen ő is

köszi

2014. máj. 7. 21:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi mikor először voltunk együtt a párommal annyira belejöttünk a szexbe hogy egymás után 3szor is szexeltünk különféle pózokban. Akkor mindkettőnknek a másik volt az első. Jó volt. Ne aggódj majd adja magát a dolog :)
2014. máj. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!