Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én nagyon meglepődtem! Ti mit...

Én nagyon meglepődtem! Ti mit gondoltok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek most volt az első alkalom, mi meg persze jól kifaggatuk. Azt mondta, hogy egyáltalán nem fájt és, hogy elvileg már nem is volt meg a szűzhártyája, ami átszakadhatott volna. Ez tényleg meg történhet? Akár velem is lehetne ilyen, és nagyon gáz lenne? Ha igen mitől? Most akkor ő szerencsés-e, mert megúszta a fájdalmat, vagy inkább szerencsétlen, mert ez így esetleg gáz lehet. Előre köszi az értelmes válaszokat! :)
2014. máj. 11. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nagyszerű megfogalmazás. Amúgy persze, hogy nem volt meg a szűzhártyája, mert az iq szintje biztos olyan magas volt, hogy kiszakította neki már előre. Szerintem a tiéddel is így lesz.
2014. máj. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Sporttól is elszakadhat..


Bar én nem értem mi a lóf *sz közötök van egymas szexuális életéhez..

2014. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kiszakíthatja pl vibrátor is... de honnan tudta, hogy nem volt szűzhártyája? nőgyógyász a pasija, aki megvizsgálta szex előtt? netán bevilágított zseblámpával? attól, hogy nem vérzett és nem fájt neki nagyon, még lehetett szűzhártyája. de a hártyát nem úgy kell elképzelni, mint egy teljesen zárt valamit. középen van egy kis rés, ahol kijöhet bármi (pl. vér, ha menstruálsz), meg a tampon is bemehet. jó neki, hogy nem fájt, de az is lehet, hogy csak nagyzolni akart, mert ő már nagykislány a szex miatt. az nem átlagos, hogy valakinek egyáltalán nem fáj.
2014. máj. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

meg volt neki,meg ki is szakadt,maximum annyira be volt nedvesedve h nem érezte és nem vérzett.

amúgy elárulom,vagy vérzik vagy nem.


ha nem vérzik a lány és rendesen fel van ingerelve (értsd nedves csikló,rugalmas hüvelyizmok),valamint érzelmileg és komfortosság(hely,körülmények,ágy, stb.) szempontból is biztonságban érzi,és elengedi magát,akkor előfordulhat hogy észre sem veszi h átszakad és elveszti.


esetünkben ez történt valószínűleg:)

2014. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi egymás között, kb mindent megbeszélünk. Ja, és nálunk ő volt az első, így kitől kérdezzünk, ha nem tőle? :)
2014. máj. 11. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!