Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tanácsokat szeretnék kérni...

Tanácsokat szeretnék kérni tapasztaltaktól! Ennyire megviselt volna az első együttlét? 21/L

Figyelt kérdés
2 nappal ezelőtt megtörtént a dolog. Jövőhéten leszünk 3 hónapja együtt, nekem ő az első barátom. 23 éves de már nem szűz. Viszont egy olyan lánnyal vesztette el, aki kihasználta, és a barátom csak szerető volt. Ezt a barátom nem tudta és mikor kiderült nagyot csalódott. Viszont ő az első szerelmének tekinti és soha nem hallgatott a barátaira akik tudták hogy csak kihasználja a csaj. Azóta nem volt senkivel, de most velem volt együtt. Óvszerrel védekeztünk, de még soha nem használta ezért végig féltem hogy mi van ha kiszakad és terhes leszek. Igazából én még vártam volna a szexel, mert nem éreztem magam felkészültnek. Viszont ő már a második ott alvásnál akarta volna, de mivel nem volt nála óvszer nem történt meg. Ő nagyon szeret, és becsüli bennem, hogy eddig őriztem a szüzességemet. Engem eléggé megviselt lelkileg, hogy megtettem. Lehet attól is van, mert önbizalomhiányos, zárkózott lány vagyok és soha senkinek nem mutogattam magam meztelenül. Mikor levetkőztetett azt hitte már elmentem, közbe pedig csak fehér folyásom volt, és már ettől kellemetlenül éreztem magam. Először ujjazott, ingerelt, ami jólesett, aztán kinyalt. Viszont mikor elkezdett az ujjával tágítani eléggé fájt és mondta, hogy nagyon szűk vagyok. Mikor felhúzta az óvszert megpróbált behatolni, de addigra már nem voltam felizgulva és eléggé fájt. Próbálkoztunk háromféle pózba, de igazából végig ő irányított és én kiszolgáltatott helyzetbe éreztem magam. Mikor nem tudott behatolni egyre idegesebb lett, én meg majdnem elsírtam magam. Végül sikerült neki kitágítani és behatolni. ezért már egyre kevésbé éreztem fájdalmat, valamint kezdtem élvezni. Ő elment a végén, de mivel én feszült, gátlásos voltam csak néha volt kellemes. Utána viszont előtört belőlem a sírás, ami már a szex alatt is ért, de sikerült akkor megállnom. A barátom kicsit megijedt, mert még nem látott így és próbált vigasztalni, hozzám bújt, de engem annyira megviselt, hogy nem tudtam sokáig abbahagyni. Végig az volt bennem, hogy mi van ha terhes leszek, miért nem kényeztettem szájjal mikor kérte, mert nem állt fel stb. Igazából a kérdéseim a következők lennének: Mikor kivette az óvszer félig lecsúszott, így lehetek-e terhes? Normális ha még mindig fáj a hasam? Mikor kell elmennem nőgyógyászhoz ha már elkezdtem a szexuális életet? A héten kellene megjönnie a menszeszemnek, de ha esetleg nem jön meg gondolhatok a terhességre? Nagy baj, ha a menstruáció előtt egy héttel történt meg a szex?
2014. máj. 12. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Azért fáj a hasad, mert ezen idegeskedsz folyton. Ha nem múlik el, irány a doki. Nem valószínű, hogy terhes vagy, de ha nem jön meg tesztelj majd és ha ennyire parázol, akkor szedj tabit. Amúgy, ha ennyire rosszul érzed magad, tényleg felesleges volt lefeküdnöd vele, mivel még nem álltál készen. Várhattatok volna még, a szex akkor működik a legjobban, ha MINDKÉT fél ténylegesen akarja.
2014. máj. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Istenem... miért vagy ilyen buta?


Egy normális férfi, aki szereti a párját, nem erőszakolja rá a szexet három hónap után, mikor az még szűz és teljesen tapasztalatlan. Gratulálok, hogy úgy belementél, hogy tisztában vagy azzal, nem érzed magad késznek rá, nem is akartad igazából. Így persze, hogy ideges voltál és nem tudtad elengedni magad.

Ahhoz pedig külön gratulálok, hogy azt hiszed, hogy szeret téged a barátod. Elárulom, a legnagyobb paraszt dolog, hogy úgy akar beléd hatolni, hogy egyértelműen nem vagy elég tág és nedves. Ennél jóval több előjátékot és izgatást igényel egy szűz lány, de egy nem szűz is! Mi az, hogy bedugja úgy, hogy nem is vagy már nedves?

Meg egyébként, nem érzed kicsit szánalmasnak, hogy egy 23 éves, nem szűz férfi annyit tud a szexről, hogy ha nedves a bugyid, akkor az azt jelenti, hogy már elélveztél? Miért nem olyasvalakinek tartogattad magad, aki figyel rád, szeret téged, törődik veled, tiszteletben tartja, hogyha még várni szeretnél, és mindenekelőtt TISZTÁBAN VAN A SZEXUALITÁSSAL?

2014. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából egyet is értek az utolsó válasszal.Ami viszont átjött nekem az írásodból kedves kérdező hogy nagyon érzékeny lelkű lány lehetsz,ami nem baj csak ebben az esetben olyan párt kell találnod magad mellé aki megbecsüli ezt,megérti,tudja kezelni.

Én 27 vagyok és még nem volt semmiféle kapcsolatom.De már jó lenne egy hozzám méltó lányt találni.

2014. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. nem, nekünk is néha előfordul

2. igen, mert azért elég durván hatolt beléd - néha nekem is szokott egy-egy vadabb szex után

3. mondjuk mostanában

4. nem, a szüzesség elvesztése is okozhat némi késést, vagy változást

5. nem, miért lenne?


Viszont: MIÉRT tetted meg, ha nem is akartad? A barátod egy nagy tahó, amiért erőszakoskodott - mert ez az - veled, és semennyire sem tisztel, vagy becsül. Ha ezt tenné, mondjuk pettingeltek volna már 1. 2. ottalvástól, és akkor talán felkészülsz. Nem, ő csak a fa.rka után ment, le...rva, hogy NEKED is jó legyen.

Én valószínű kivágtam volna (vagy most), mint macskát szrni, mert ezt érdemelné.

2014. máj. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves előttem szólók, azzal senki nem segít szegény lányon, ha a párját kezdi el szidni, mennyire nem a helyzetnek megfelelően viselkedett. Szintén 21 évesen történt meg az első. Nekem nem a párom volt az illető, ellenben kötőd(t)ünk egymáshoz. Első próbálkozásainál nem adtam meg magam, majd a 3. ilyen alkalommal történt meg (tény, hogy ezen az estén is ő kezdeményezte, és kellett egy kis idő, mire én is úgy éreztem, hogy akarom őt). A megtörtént eseményeket már megmásítani nem tudod, felesleges is ezen görcsölnöd, ott, akkor, abban a pillanatban így döntöttél, és ezt bánni semmiképp sem szabad. Az esély a terhességre meg van, de az szinte bármikor becsúszhat. A tanácsom annyi, hogy ne idegeskedj rajta, bár nekem a következő időben megjött, de vannak, akiknek heteket csúszik. Valamint most szeretném kiemelni, a továbbiakban csak akkor szeretkezz a pároddal, ha valóban akarod, ne hagyd, hogy bármi módon rávegyen. Hosszú előjáték, ezalatt nemcsak jobban megismeritek egymást, de eléggé ellazultok ahhoz, hogy mindkettőtöknek kellemes élmény legyen az együttlét. Nyugodtan jelezd, ha fáj a behatolás, vagy ha kellemetlen érzés, kérd meg a párod, hogy kicsit még pettingeljetek. Egy kapcsolat alapvetően kompromisszumokra épül, és ha erre ő nem képes, neked nem kötelességed csak az ő érdekeit szolgálni.
2014. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!