Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal közel fél éve...

A barátommal közel fél éve voltunk együtt mikor megtörtént a dolog. Én 17 vagyok, ő két évvel idősebb nálam. Azóta úgy érzem van aki elítél. Mit tegyek az érzés ellen?

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj fellebbezni.
2014. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szard le. 17 évesen már nem lehet azt mondani, hogy korai.
2014. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andrea Henrietta ***** válasza:
100%

Az én meglátásom szerint 2 okból érezheted így magad:

1. Hogyha megbántad, akkor megtörténhet, hogy kivetíted a belső érzéseidet a kívülállókra. Ha ez a helyzet, akkor ezt csakis magadben tudod elrendezni, meg kell próbálnod továbblépni.

2. Elképzelhető hogy akad 1-2 ismerősöd aki valóban rossz szemmel néz rád, de nem biztos hogy csakis azért mert lefeküdtél vele. Ha ez a helyzet, akkor próbáld meg nem mások véleménye miatt- vagy véleményéért éld az életed. Te tudod mi, mikor és hogyan jó neked. Másnak pedig nem igazán van ebbe beleszólása. Bármennyire sem tetszik nekik...

De nem elképzelhető hogy csupán beképzeled? Mert ha igen, akkor a "belső démonaidat" kell leküzdened.

2014. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen vesztettem el a szüzességem egy olyan sráccal akit csak 3 napja ismertem. Sokan tudták és lehet, hogy rossz szemmel néztek rám de nem érdekelt. Ennyi idősen már egyedül eltudom dönteni abban a pillanatban, hogy mi a jó nekem. Ne foglalkozz senkivel.

Amúgy valószínűleg te ítéled el magad és nem mások csak tényleg kivetíted a környezetedre. De semmi okod magadra haragudni, hiszen régóta együtt vagytok és gondolom valamit érzel is iránta. Meg biztos kellemes élmény volt és ez a lényeg.

2014. máj. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!