Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mi az ideális kor...

Szerintetek mi az ideális kor a szüzesség elvesztéséhez?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 17:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
még klimax/impotencia előtt... :DD
2014. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ez nem kor kérdése.. érettségé :) aki érett rá lehet 13 éves.. aki nem lehet akár 20 is :) meg persze partner függő :)
2014. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

elvileg 14-től, ha a beleegyezési korhatárból indulunk ki.


am szvsz 16-tól.

2014. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
40%
16 felett
2014. máj. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én mondjuk 16 évesen készen álltam volna rá de nem volt partnerem. 18 évesen már nem bírtam tovább és megtörtént egy sráccal akit pár napja ismertem.

Szóval azt mondom, hogy ha van lehetőség akkor 16-17 között már 18 után már annyira kívánja az ember, hogy szinte bárkivel lefekszik hiába erkölcs csősz.

2014. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

Ajj... hát én egy kicsit lemaradtam - 26 évesen sikerült -, pár hónapja. Legalább rendes párkapcsolatban történt az ágyamban, nem pedig egy öröm lánnyal az erdőben. Csak optimistán! :D

Azóta sokat fejlődtem, már egész ügyesen csinálom.

Amúgy szerintem nincs ilyen korhatár, mert ahogy észre vettem nem változott meg semmi az életemben. Legfeljebb egy kicsit több önbizalmam lett, nem azért mert már szexeltem végre, hanem már nem frusztrál, hogy szűz vagyok.

Már nem érzem magamon, hogy "kevesebb lennék" a haverok, munkatársak mellett. Persze ezelőtt sem voltam az.

Mondjuk, nyilván túl korán (14 alatt) nem biztos, hogy tanácsos. Ha jól tudom erre van törvény is.


26/F

2014. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Most mondhatnám azt, hogy 30 évesen, de ezt ln magam sem hiszem el, 30 éves szűz férfiként.
2014. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!