Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az a fiú aki 18 éves kora...

Az a fiú aki 18 éves kora után is szűz, nem érdemel meg méltóságteljes bánásmódot?

Figyelt kérdés

úgy értem minden lány azt írja hogy betanítja meg ilyenek, de szerintem ez rohadt megalázó és kellemetlen. elvégre aki tanult biológiát tudja, hogy mit hová kell dugni stb.

betanítani szerintem kutyát vagy más háziállatot szoktak valami aranyos mutatványra. ráadásul elég papucsosan is hangzik szerintem.

ezzel csak azt akarom mondani, hogy aki szűz az nem debil, vagy hasonló, maximum csak tapasztalatlan.


2009. dec. 28. 19:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

értem én. csak felhúztam magam. én is ember vagyok. meg vizsgaidőszak is van :D ... na mindegy, lényeg a lényeg, én kifejtettem amit gondolok, a többiek meg akkor és azt csinálnak, amikor és amit akarnak :D

üdvözletem! :D


20/L

2009. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
szerintem a betanítás és a szexről való beszélgetés között különbség van, az utóbbi szimpatikusabb...
2009. dec. 28. 21:25
 23/24 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:44

Nagyon ráérsz.

2009. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
hát pedig meg kell tanitani őket szexelni és örülj ha találsz oylan csajt aki ezt boldogan megteszi.reszelni nem nagy cucc,de az elsőnél ha egy szűz fiúval szexelsz nem fogod a mennyek kapuját döngetni ordibálva,ugyanis senki nem születik latin csőödörnek.Mondhat bárki amit akar,ez igy van,és ez nem szégyen se nem lekezelés!
2009. dec. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!