Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti hány évesen vesztettétek...

Ti hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok akkor? Megbántátok? A nemeteket és a korotokat is írjátok oda légyszi!


Csak kíváncsi vagyok a véleményekre, tapasztalatokra, élményekre. :)



2014. máj. 18. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért kérdezed meg, ha nem 1 ilyen kérdést is feltettek már?

Nézd vissza őket.

2014. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20 évesen. Nem bántam meg, mert nagyon szerelmes voltam, és már nagyon vágytam rá én is, hogy szeretkezzünk. A párom nagyon figyelmes és gyengéd volt, így nekem csodálatos élmény volt, jobb, mint amit el tudtam képzelni. Ha lenne egyetlen nap, amit újraélhetnék az életemből, akkor ezt választanám.
2014. máj. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első, azért, mert nem arra vagyok kíváncsi, hogy oda kik írtak, hanem arra, hogy IDE kik. :)


2., akkor ha jól értelmezem, az akkori pároddal vagy most is? Ha nem, akkor is jó, hogy pozitív élmény és nem megbánásos.

2014. máj. 18. 23:37
 4/8 anonim ***** válasza:

19 voltam, és egyáltalán nem bántam meg.

20/L

2014. máj. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én 18 voltam, egyáltalán nem bántam meg sem az időt, sem az illetőt, pedig már nem vagyunk együtt. :)
2014. máj. 19. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

még nem

nem bánom.


21f

2014. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

19 évesen. Nagyon megbántam. Túl naiv voltam és elhittem hogy őszintén szeret.. pedig csak meg akart dönteni. 4 hónapig vártam még így is...Utána szakított velem. Direkt szűz lányokra utazott mert neki az volt a buli, hogy így megbánthatja őket...


Azóta én férjhez mentem, boldog vagyok. Ő még mindig egyedül van 28 éves létére...tudom, mert régebbi közösségi oldalon ismerősök vagyunk. Szerencsére már nem sokáig mert megszűnik az oldal:D

2014. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 04-71 válasza:

Életem egyikblegjobb napja volt. Nem bántam meg és nem is fogom. A nőm 1 évet váratott vele, de nem bántam meg h megvártam, nagyon szeretem őt.

16f/l

2014. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!