Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Először fogom orálisan kielégí...

Először fogom orálisan kielégíteni a barátom. Mire figyeljek? Hogyan kezdjem egyáltalán?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
csak finoman, próbálj meg ne fogazni, kevesen szeretik ha karcolgatod a végét a fogaddal ;)
2014. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2014. máj. 22. 15:19
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nyeld le!
2014. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőleg valahogy jelezzen a pasid mielőtt elélvez, mert az meglepő tud lenni, amikor váratlanul jön a spricc a szádba. Nehogy félrenyeld...


Egyébként csak lassan, nem kell elkapkodni.

Nyalogasd, szopogasd, szívogasd, közben húzogathatod kézzel is.

Játszadozhatsz közben a heréivel, stb.

Majd belejössz! Minél többet kell gyakorolni és akkor rövid időn belül profi leszel. A pasid meg csak díjazni fogja, hogy már megint le akarod szopni!

2014. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Ne fogazz, csináld minél mélyebben, nézz néha a szemébe, kérdezd meg tőle mi esik jól(valaki szereti ha kézzel is vered, valaki a herenyalást), a végén nyeld le.
2014. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg h le akard szopni. nem szabad úgy gondolni a dologra mint egy feladat, vagy munka. Csináld szép hűségesen. Sztem nem fontos h lenyeld az ondót, de orgazmusnál szaporán kell dolgozni. Előtte csinálhatod úgy is ahogy te akarod, ha tényleg akarod. Ha már nagyon össze vagytok szokva, ak kielégítés után illő még letisztítanod a vesszőt a nyelveddel és száddal.


Na én így értékelném ha ezzel tisztelne meg egy hölgy.

(23/F vagyok

2014. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb, hogy élvezettel csináld. Ha szenvedéllyel és odaadással csinálod, és a barátod látja rajtad, hogy élvezed, akkor teljes a siker mégha nem is vagy benne elsőre profi. Bő nyállal szopd, a fogaidat ne használd. Lassan közelítsd meg, először csak simogasd neki a kezeiddel, majd nyald végig neki teljes hosszában. Aztán finoman körbenyalhatod a makkját miközben a golyóit masszírozod. Majd nyálazd be a tenyered és huzogasd neki, közben pedig kapd be a golyóit és szopogasd gyengéden neki. Majd térj vissza a farkára, ekkor már bekaphatod, de javasolnám a fokozatosságot. Nem kell rögtön rábukni, hanem izlelgesd neki lágyan. Majd mikor már szépen bent van a szádban akkor egy kellemes tempóban szopjad neki, de figyeld, hallgasd, hogy ő erre hogyan reagál. Ettől függően gyorsíthatsz vagy lassíthatsz. A mélytorkot előre nem javaslom, azt ráérsz a későbbiekben elsajátítani. Ha kellő ütemben szopod, akkor a végén eléred a célod és megtölti a szádat a fincsi nedüvel. Én javaslom, hogy nyeld le mert szerintem finom és nem mellékesen egészséges is, az én kedélyemre nyugtatólag hat pl. De ez megbeszélés tárgya, ha nem szeretnéd, beszéljétek meg, hogy mi lesz a végtermékkel. Sok sikert :)
2014. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak ne jöjjenek ezek a lassan, óvatosan, meg sok nyállal mesék...úgy, ahogy sikerül. Érezni fogod.
2014. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!