Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért mondják a huszonéves...

Miért mondják a huszonéves szüzekre, hogy a legtöbben azért azok mert beteg szociopaták?

Figyelt kérdés

Itt most a gyakorin síró picsogó táborra gondolok. Akik ezeket mondják nem gondolják végig, hogy ha tényleg szociopaták lennének akkor sikeresek is lennének és szinte bármelyik nőt meg tudnák kapni ha rövidebb időre is?


Vagy akik ezt mondják azok ennyire buta emberek akik szemében a szociopata valami nagyon sértő kifejezés akar lenni de nem olvastak utána hogy mit jelent valójában?


Az itteni szüzekkel inkább az a probléma, hogy túlságosan mély érzésűek és érzékenyek. Még akkor is mikor valamelyiknek elszáll az agya és lelövöldöz embereket az is egy nagyon erős ÉRZELMI reakció. Tehát nem lehetnek szociopaták.



2014. jún. 1. 21:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Mert sokan olyan szavakat használnak aminek nem tudják a jelentését.
2014. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem csak bénák. Bénák - hiszen az hogy szüzek, nem egy általuk választott állapot, hanem benne élnek, mert nem akarnak kitörni belőle és megváltozni.
2014. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Kitörni? Látom már megint megjelentek azok akik ezzel jönnek, de mikor meg kéne mutatniuk, hogy HOGYAN, akkor eltűnnek vagy elkezdenek kihátrálni a beszélgetésből.
2014. jún. 1. 21:51
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
#2 b+ úgy beszélsz a szüzességről mintha egy olyan állapot lenne amitől szabadulni kéne, mert az nem jó. :DDD
2014. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 BlackSword ***** válasza:
48%
miért négyes, jó???
2014. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
#5 Nekem nem volt vele bajom. Most komolyan, szerinted rossz? :DDD Valahogy nem vonzott az, hogy olyan csajjal szexeljek aki iránt semmit nem érzek. Tudom a legtöbb srác urgik bármire csak lyuk legyen rajta, de én nem így voltam vele. Lehetőségem lett volna elveszteni már 14 évesen, mégis jóval 20 fölött vesztettem el. Most ettől szociopata nyomi lúzer vagyok? Ne vicceljünk már. :DD Ki nem szarja telibe hogy mások szerint ciki?
2014. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
De ezek szerint te nem is akartad elveszíteni. Kizárólag olyan lánnyal akit szeretsz. Én meg fordítva vagyok. Mivel szűz lányt úgysem fogok találni vagy akkor más személyiségjegyekben vagy külsőre nem lesz olyan amilyet elképzelek ezért kizárólag olyan lánnyal szeretném elveszíteni akivel később nem lesz semmi. És utána még legalább 10-20 lánnyal kipróbálni hogy később ne érezzem azt hogy elmulasztottam valamit ha mégis megállapodnék az igazi mellett.
2014. jún. 1. 22:14
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

Én egyáltalán nem érzem magam szerencsétlennek meg bénának, csúnya sem vagyok, egyébiránt pedig kifejezetten sikeres.

De undorodom a szextől. Gondolatban nem, de ha olyan szituációba kerül, hogy alkalmam lenne rá... Jézusom, taszít.

Bár nem pasi vagyok, hanem lány. (21/l)

2014. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyunk egyformák, én nem vágytam rá kimondottan. Az meg hogy más mit gondolt, pont nem érdekelt. Mert tényleg olyan menő dolog elveszteni? Attól lesz az ember valaki? :DDD Én türelmes voltam. Pedig egyszer egy buliban lett volna lehetőségem 2 lánnyal is "szórakozni", mégsem tettem. Vártam olyanra akit szerettem.
2014. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
35%

4:

Nem én beszélek így róla. A szüzek beszélnek így a saját szüzességükről és ők gondolják ezt.


6:

Nem. Csak azzal van baj, HA lenézed azokat a férfiakat, akik szeretnének szexelni és nagyobbak a vágyaik, mint neked és HA felsőbbrendűnek, jobbnak tartod magad azért, mert neked kevesebb a szexuális vágyad.

De ha ezek nem így vannak, akkor nem szóltam.


3:

Miért tűnnék el? Leírjam pár sorban azt a változást, amit többszáz oldalas könyvekben férne el igazán?

Jó. Fel kéne fogni hogy a nőket első sorban nem a kinézet és a vagyon vonzza (ezek is, mondjuk 20-30% és 10-20%-ban), hanem legfőképpen a stílus, viselkedés, megszólalás. Amennyire egy férfit a nő kinézete gerjeszt be, ugyanannyira egy nőt a férfi stílusa, viselkedése, megszólalásai. Aki nem ezzel született (10-ből 9 férfi ilyen), annak hosszú évek munkájával és aktív gyakorlásával kellene fejleszteni a szociális képességeit, a beszédét és hogy mit kell mondani a nőknek a vonzalom kialakulásához. Ezen kívül élettapasztalatot kell szereznie az élet minél több területén, hogy legyen miről beszélnie.

Aki nem sikeres a nőknél, annak két választása van. Vagy sír és rinyál egész életében, hogy olyan amilyen és kifogásokat keres. Vagy felveszi a kesztyűt és munkát fektet be abba, hogy legalább megközelítse azoknak a férfiaknak a teljesítményét, akik nagyon könnyen nőznek. Én anno az utóbbit választottam.

2014. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!